ye-logo.v1.2

Програли апеляцію: УПЦ (мп) має покинути Здвиженську церкву в Кам'янці-Подільському

Суспільство 641
З 1991 року історична пам
З 1991 року історична пам'ятка перебувала у безоплатному користуванні УПЦ (мп). Фото: з архіву редакції

Представникам московської церкви не вдалося оскаржити рішення суду.

Вчора, 20 листопада, Північно-західний апеляційний господарський суд розглянув скаргу релігійної організації «Хрестовоздвиженська УПЦ» щодо її зобов'язання звільнити будівлю Здвиженської церкви у Кам'янці-Подільському. Рішення першої інстанції остаточно підтвердили – представники московської церкви повинні покинути храм. Про це повідомили у Мінкульті.

Хрестовоздвиженська дерев'яна церква XVIII століття, що розташована під мурами кам'янецької фортеці, перейде у державну власність та стане частиною історико-культурного заповідника.

«Це ще одне рішення на користь МКІП та Заповідника. Воно набрало законної сили. Отже, старовинну Здвиженську церкву в Карвасарах (м. Кам'янець-Подільський) повинні передати у власність Національного історико-архітектурного заповідника «Кам'янець»», - зазначили у Мінкульті.

Нагадаємо, раніше Господарський суд Хмельницької області зобов'язав представників московської церкви звільнити Здвиженську церкву в Карвасарах. З 1991 року історична пам'ятка перебувала у безоплатному користуванні УПЦ (мп).

Читайте також: Як нардепи з Хмельниччини голосували за проєкт, який забороняє діяльність московської церкви

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую