ye-logo.v1.2

Герою України Дмитру Крамару відкрили пам'ятну дошку в ліцеї, де він навчався

Суспільство 1836
Герою Дмитру Крамару назавжди залишилося 23 роки
Герою Дмитру Крамару назавжди залишилося 23 роки. Фото: фейсбук-сторінка Владислав Грезєв

23-річний спецпризначенець загинув навесні в боях за Бахмут.

У селі Гвардійське Хмельницького району вшанували пам'ять загиблого на війні Героя України молодшого сержанта Дмитра Крамара. Учора, 28 листопада, на фасаді Гвардійського ліцею, де він навчався, відкрили меморіальну пам'ятну дошку.

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові Дмиро Крамар посмертно отримав звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка», - зазначають у Гвардійській сільській раді.

Герою Дмитру Крамару назавжди залишилося 23 роки… Він загинув 6 травня 2023 року в Бахмуті.

Дмитро з 2018 року боронив України від російських загарбників. Щойно закінчивши училище, доєднався до захисників операції Об'єднаних сил на сході України. Він ніс військову службу в лавах 8-го полку спеціального призначення, у якому пройшов шлях від солдата до заступника командира групи. У лавах цього підрозділу військовослужбовець пройшов чимало гарячих точок війни. У Хмельницькому він був одним із засновників націоналістичної формації «Фенікс».

28 листопада на фасаді Гвардійського ліцею, де навчавс Дмитро, відкрили меморіальну пам'ятну дошку. Фото: скрін з відео

З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну перебував на передовій. Проходив військову службу на посаді заступника командира групи 8-го полку спеціального призначення ССО імені Князя Ізяслава Мстиславича. Загинув 6 травня 2023 року під час стрілецького бою в Бахмуті. Поховали загиблого на Алеї слави мікрорайону Ракове у Хмельницькому.

Указом президента України молодшому сержанту Дмитру Крамару присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно)…

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую