ye-logo.v1.2

Дмитро Крамар та Ігор Ляшенко посмертно нагороджені «Золотою Зіркою»

Суспільство 3880
Двох захисників із Хмельниччини нагороджено найвищим державним орденом Золота Зірка. На жаль, посмертно
Двох захисників із Хмельниччини нагороджено найвищим державним орденом Золота Зірка. На жаль, посмертно. Фото: president.gov.ua

Їм присвоїли звання Героя України.

Двом захисникам із Хмельниччини присвоєно звання Героя України. На жаль, посмертно. Відповідні укази опубліковані на сайті Президента України.

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» КРАМАРЮ Дмитру Валерійовичу – молодшому сержанту (посмертно)», - йдеться в указі №662/2023.

Дмитро Крамар із 2018 року боронив України від російських загарбників. «Один із засновників націоналістичної формації Фенікс. Всі знали його як відданого, відповідального та безкомпромісного бійця, який йшов завжди до кінця», - після загибелі Героя писав його побратим Віктор Бурлик. 6 травня 2023 року Дмитро Крамар поліг у бою в місті Бахмут. 9 травня він спочив у Хмельницькому. Йому назавжди 23 роки.

Дмитро Крамар

Дмитро Крамар, Герой України, загинув 6 тарвня 2023 року. Фото з фейсбуку Анастасії Сбродової.

«За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові постановляю: Присвоїти звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» ЛЯШЕНКУ Ігорю Вікторовичу – полковнику (посмертно)», - йдеться в указі №663/2023.

Ігор Ляшенко був командувачем механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України. Останнім днем воїна стало 19 червня 2014 року. У той четвер українські військові відтісняли окупантів до кордону з росією по лінії Ямпіль (Донецька область) — Закотне (Луганська область). Під час боїв загинуло декілька українських захисників, серед них і Ігор Вікторович. Спочив 36-річний Герой у Шепетівці…

Ігор Ляшенко

Ігор Ляшенко загинув 19 червня 2014 року. Фото з архіву.

Читайте також: У Хмельницькому родинам загиблих Героїв вручили почесні нагороди

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую