ye-logo.v1.2

У Хмельницькому нагадали про штрафи за неприбрані від снігу та льоду території

Суспільство 805
Своєчасно очищати тротуари від снігу та льоду зобов
Своєчасно очищати тротуари від снігу та льоду зобов'язані не лише комунальники. Фото: з архіву редакції

Також водіїв просять не паркуватися вздовж доріг, щоб не заважати снігоприбиральній техніці.

У Хмельницькій міській раді нагадали, що, окрім комунальників та двірників, забезпечувати своєчасну очистку від снігу та льоду зобов'язані також підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці, в тому числі орендарі приміщень, на закріплених за ними територіях. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницької міської ради, це прописано у Правилах благоустрою Хмельницької міської територіальної громади.

«Через погіршення погодних умов, управління з питань екології та контролю за благоустроєм звертається до керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, фізичних осіб-підприємців, орендарів приміщень з проханням забезпечити своєчасну очистку від снігу, льоду та посипку протиожеледними засобами прилеглих територій (тротуарів, пішохідних доріжок, сходинок тощо)», - зазначають в міській раді.

Нагадують, що:
- роботи з очистки від снігу та льоду розпочинати з настанням снігопаду;
- від снігу та льоду насамперед очищати тротуари, дороги до під'їздів житлових будинків, місць зупинок пасажирського транспорту, люки водопровідних і каналізаційних колодязів;
- в період ожеледиці тротуари, переходи через вулиці, місця зупинок пасажирського транспорту, спуски, підйоми посипати фракційними та іншими протиожеледними матеріалами. Посипати протиожеледними засобами сніг та лід на тротуарах;
- регулярно, з дотриманням правил безпеки, проводити очистку дахів від снігу та льодових бурульок;
- вивозити зібрані з прилеглих територій сніг та лід самостійно або силами спеціалізованих підприємств на умовах договору.

За невиконання таких заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну чи здоров'ю громадян, передбачена відповідальність - штраф для юридичних осіб становить від 850 до 1700 гривень, для фізичних – від 340 до 1360 гривень.

«Також звертаємося до водіїв автотранспортних засобів з проханням не припарковувати автомобілі уздовж доріг, аби спецтехніка мала можливість більш ефективно здійснювати прибирання вулиць», - додають в міській раді.

Читайте також: Хмельницька громада передала військовим розвідникам 40 FPV-дронів, виготовлених місцевим підприємством

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую