ye-logo.v1.2

Хмельницька громада передала військовим розвідникам 40 FPV-дронів, виготовлених місцевим підприємством

Суспільство 744
Собівартість таких FPV-дронів нижча, ніж коли їх купують у постачальника
Собівартість таких FPV-дронів нижча, ніж коли їх купують у постачальника. Фото: Хмельницької міської ради

За словами міського голови Олександра Симчишина, всі дрони протестовані бійцями і готові до роботи.

Військовим одного з підрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України Хмельницька громада передала 40 FPV-дронів. Вони виготовлені одним із місцевих комунальних підприємств. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

За його словами, всі безпілотники протестовані бійцями і готові до роботи.

«Собівартість таких FPV-дронів нижча, ніж коли ми купуємо їх у постачальника. Плануємо наступного року робити їх в значно більших кількостях. Це дозволить швидше постачати їх військовим», - зазначив міський голова.

Він також додав, що за 2 останніх місяці Хмельницька громада передала військовим вже 450 FPV-дронів, придбаних за кошт міського бюджету або ж виготовлених комунальним підприємством.

За словами Олександра Симчишина, наразі за результатами тендерів найближчим часом очікуються поставки ще 1100 штук таких дронів. А до кінця року планують цю цифру збільшити ще на 600 штук.

Довідково: FPV-дрони – вид безпілотників, керування якими здійснюється за допомогою функції «вигляд від першої особи» (англійською абревіатура означає FPV – First Person View). Це функція передавання відео в реальному часі з камери, що встановлена в передній частині БПЛА. Оператор керує безпілотником за допомогою пульта і бачить місцевість навколо безпілотника в реальному часі за допомогою спеціальних окулярів, так, ніби він сидить усередині самого безпілотника, подібно до пілота.

Читайте також: «2024 рік – рік Перемоги»: у Хмельницькому презентували благодійний календар, кошти з якого спрямують на ЗСУ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую