ye-logo.v1.2

На стінах школи у Новоушицькій громаді відкрили дві меморіальні дошки полеглим воїнам

Суспільство 1005
Відкривали меморіальні знаки рідні загиблих Героїв
Відкривали меморіальні знаки рідні загиблих Героїв. Фото: Новоушицька територіальна громада

Їх встановили на честь Ярослава Шахмартова та Ігоря Мельничука.

У селі Отроків Новоушицької громади відкрили дві меморіальні дошки бійцям, які загинули в боротьбі проти російського окупаційного війська. Їх встановили на фасаді школи, де навчалися захисники, повідомили у громаді.

На плиті з довговічного каменю відтепер закарбована пам'ять про Ярослава Шахмартова та Ігоря Мельничука. Відкрили меморіальні дошки рідні загиблих, після чого їх освятив отець Василь. На заході зібралися учні, вчителі та земляки загиблих Героїв.

Відкриття меморіальних щнаків відбулось 6 грудня, у День Збройних Сил. Фото: Новоушицька територіальна громада

Ярослав Шахмартов народився 25.березня 1994 року. Навчався в Отроківській загальноосвітній школі. Закінчив Хмельницьке вище професійне училище. Чоловік захищав Україну у складі тероборонців на Авдіївському напрямку. Серце воїна перестало битися 5 квітня 2022 року через травми, отримані внаслідок вибуху. Йому назавжди залишиться 28.

Ігор Мельничук народився 03 грудня.1992 року в селі Антонівка Чорноострівської тергромади. Спочатку його шкільне навчання тривало там, а потім - в Отрокові. Після випуску вирішив вступити в Одеську юридичну морську академію, успішно закінчив навчання. На захист Батьківщини став ще у 2014 році, брав участь в антитерористичній операції. Ігор Мельничук зник у жовтні 2022 року - востаннє був у селі Ягідне Харківської області. 18 лютого цього року тіло воїна, яке повернули по обміну з полону, похоронили у рідному селі.

Ігор нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, медаллю «Захиснику Вітчизни», та двома нагрудними знаками «За участь в Антитерористичній операції».

Читайте також: Рідні продовжують чекати на їх визволення: репортаж з акції «Поверніть Героїв з полону» у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую