ye-logo.v1.2

Мільйон на дрони зібрали волонтери з Хмельницького під час новорічних стрімів

Суспільство 933
Донатили на важливу справу і українці, і люди з-за кордону
Донатили на важливу справу і українці, і люди з-за кордону. Фото: колаж зі світлин БФ «Волонтери Поділля» та архіву редакції

100 дронів за ці гроші відправлять військовим на передову.

Волонтери з благодійного фонду «Волонтери Поділля» зібрали один мільйон гривень та вже замовили 100 дронів, які передадуть Збройним силам України.

Збір на таку необхідну техніку для боротьби з ворогом організували перед Новим роком. Понад 600 тисяч зібрали за кілька годин під час вечірнього стріму з хмельничанином блогером Андрієм Попиком, повідомляють у благодійному фонді «Волонтери Поділля». Тоді в прямому ефірі показали, як збирають дрони з комплектуючих хмельницькі інженери.

До слова, у липні минулого року, під час дванадцятигодинного стріму Андрій Попик зібрав на потреби ЗСУ мільйон гривень.

«30 грудня разом з блогером Андрієм Попиком зібрались волонтери, військові і просто класні люди і провели благодійний стрім - робили дрони в прямому ефірі, - розповідають в організації. - Наш невтомний інженер пан Олег демонстрував, як донати після конвертації в коплектуючі, врешті конвертуються в готові вироби».

Додають, що за вечірній стрім вдалось зібрати 630 тисяч гривень, а за ще кілька вечірніх стрімів «після свята» таки дотисли до мільйона гривень.

В прямому ефірі показали, як збирають дрони з комплектуючих хмельницькі інженери. Фото: БФ «Волонтери Поділля»

У «Волонтерах Поділля» розповідають, що донатили на важливу справу від малого до великого: «І українці, і люди з-за кордону… Від колективу швейного цеху зі Старої Синяви передали готівку на 4 дрони, айтішнік завітав на фонд приніс паперові «бакси», мама загиблого воїна перерахувала на фонд на 2 FPV-дрони, дружина загиблого воїна принесла готівку на дрон, але найбільше вразили діти...»

Та наводять приклад багатодітної родина зі Старокостянтинова, діти з якої наколядували на Різдво 5 тисяч гривень і передали їх на ЗСУ.

Найбільше своєю допомогою вразили діти, зізнаються волонтери. Фото: БФ «Волонтери Поділля»

«Оцей момент, коли дитинча, висотою зі стіл, протягує тобі ці гроші… І ти розумієш, що діти замість того, щоб купити собі якісь смаколики чи іграшки, віддають величезні кошти (для їх дитячої свідомості), які здобуті їх творчою працею колядувальників - це трохи рве душу… Велика подяка всім, хто долучався до цього благодійного збору», - зізнаються волонтери.

І нагадують, що варто пам'ятати: якщо тил забуде про фронт, то фронт буде там де тил…

Збори на допомогу ЗСУ у благодійному фонді не припиняються. Кожен, хто хоче підтримати військових, може долучитися.

р/р: UA673052990000026008036005999 в АТ КБ «ПриватБанк»
МФО: 315405
ЄДРПОУ: 39374887

Читайте також: Мама загиблого Героя з Хмельничини придбала дрони бригаді сина

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую