ye-logo.v1.2

Як хмельницький блогер за день зібрав мільйон гривень на дрони

Суспільство 3114
Під час дванадцятигодинного стріму блогер зібрав один мільйон гривень
Під час дванадцятигодинного стріму блогер зібрав один мільйон гривень. Фото: з фейсбуку

Мільйон - це вартість ста безпілотників, які підуть на потреби ЗСУ.

Під час дванадцятигодинного стріму хмельничанин Андрій Попик зібрав мільйон гривень на потреби Збройних сил України.

За словами блогера, він час від часу робив подібні збори, отримані кошти спрямовував на придбання тепловізорів та квадрокоптери. Проте таку велику ціль перед собою поставив вперше. Ідея поєднати святкування свого особистого свята з необхідним збором для придбання необхідних на фронті дронів-камікадзе, у Андрія виникла після спілкування з волонтерами.

«Я з «Волонтерами Поділля» спілкуюся вже довгий час. Під час розмови, дізнався, що зараз у них є нагальна потреба у зборі коштів на дрони-камікадзе, - розповідає Андрій Попик. - Ціна одного такого дрону десять тисяч гривень. І мені подумалося, що було б дуже добре поставити собі саме таку ціль: для того, щоб зробити сто безпілотників потрібно як раз один мільйон гривень».

Під час дванадцятигодинного прямий етеру на онлайн-платформі блогер встиг поспілкуватися з глядачами та особисто відповісти на їх запитання. Окрім того, про свою роботу розповідали волонтери благодійного фонду. Наприклад, Анна Маєвська, яка відповідає за напрямок з тактичної медицини, розповідала про наповнення аптечок та розбирала вміст аптечок глядачів. Також на зв'язок виходили хмельничани, які зараз знаходяться на передовій.

Під час дванадцятигодинного прямий етеру на онлайн-платформі блогер встиг поспілкуватися з глядачами та особисто відповісти на їх запитання. Окрім того, про свою роботу розповідали волонтери благодійного фонду

Найбільший грошовий внесок однією сумою був у 50 тисяч гривень. Також можна було замовити особисте гравірування на дроні: для цього необхідно було «задонатити» десять тисяч гривень одним платежем – тобто, викупити безпілотник. Під час марафону кілька дронів купили глядачі і з-за кордону.

Блогер розповідає, що, насправді, зібраний мільйон гривень на сто дронів – це крапля в морі. На його думку, суспільству необхідно постійно доносити тезу, що такі технічні речі допомагають зберігати життя нашим захисникам на передовій. І в наших силах зберегти якомога більше життів.

«Дякую всім глядачам з України та інших країн які долучились до цього збору, а також дякую всім волонтерам та військовим хто протягом дня був гостем стріму, і мотивував людей пояснюючи чому важливо не опускати руки, а знаходити можливості для підтримки власної армії! Все буде Україна!», - написав на своїй фейсбук-сторінці Андрій Попик.

Читайте ткаож: Хмельничан та гостей міста запрошують взяти участь у благодійному забігу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую