ye-logo.v1.2

У Старокостянтинівській громаді школярам продовжили дистанційне навчання

Суспільство 652
Ще тиждень у громаді школярі перебуватимуть на «дистанційці»
Ще тиждень у громаді школярі перебуватимуть на «дистанційці». Фото: ілюстративне pixabay.com

В громаді все ще спостерігається ріст захворюваності на ГРВІ.

У Старокостянтинові подовжили дистанційне навчання для школярів громади, на якому вони перебували з 30 січня. Таке рішення прийняли учора, 8 лютого, у Старокостянтинівській міській раді, зважаючи на стан захворюваності на ГРВІ.

Як повідомляють в міській раді, динаміка росту захворюваності на гострі респіраторні вірусні захворювання протягом останніх тижнів продовжується. Тож, задля уникнення поширення інфекційних хвороб, ухвалено рішення продовжити дистанційну форму навчання у закладах освіти та освітніх закладах в галузі культури з 10 по 16 лютого 2024 року.

Також до 16 лютого в медичних закладах громади запроваджено масковий режим із впровадженням заходів щодо недопущення скупчення людей на території лікувальних закладів, а прийом хворих і надалі відбуватиметься за попереднім записом.

Нагадаємо, як повідомляли раніше в Хмельницькому обласнрму центрі контролю та профілактики хвороб, в області зберігається високий поріг захворюваності на грип та ГРВІ у Хмельницькому районі. На півночі області захворюваність дещо пішла на спад. 

Читайте також: На Хмельниччині половина всіх вакансій на ринку праці припадають на робітничі професії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую