ye-logo.v1.2

На Хмельниччині половина всіх вакансій на ринку праці припадають на робітничі професії

Суспільство 3244
Найбільший попит серед роботодавців припадає на пошук працівників для переробної промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, а також для сільського виробництва
Найбільший попит серед роботодавців припадає на пошук працівників для переробної промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, а також для сільського виробництва. Фото: ілюстративне freepik.com

У перший місяць 2024 року послугами обласного Центру зайнятості скористалося майже 13 тисяч громадян, а середня зарплатня на запропоновані вакансії становить 12 122 гривні.

Станом на 1 лютого на Хмельниччині у центрі зайнятості зареєструвалося майже 3 тисячі безробітних: серед них 175 учасників бойових дій та 296 внутрішньо переміщених осіб. Як зазначають в Хмельницькому обласному Центрі зайнятості,  понад 50% всіх вакансій на ринку праці області припадають на робітничі професії. Найбільший попит серед роботодавців припадає на пошук працівників для переробної промисловості, оптової та роздрібної торгівлі, а також для сільського виробництва.

Так само затребуваними залишаються професії лікарів, швачок, водіїв автотранспортних засобів, листонош та операторів поштового зв'язку. Крім того, існує потреба в підсобних робітниках, охоронниках, двірниках і вантажниках. По статистиці на січень 2024 року серед тих, хто шукає роботу, 76,5% припадає на жінок, майже 48% - мешканці сільської місцевості, а 22 % на молодь віком до 35 років.

У січні 2024 року послугами Хмельницької обласної служби зайнятості скористалися майже 13 тисяч громадян, роботу знайшли 555 осіб. В базі даних налічувалось 2,5 тисячі вакансій, а середня зарплатня знаходиться на позначці у 12 122 гривні на одну вакансію.

Читайте також: Онкологічна захворюваність на Хмельниччині за рік зросла на понад 10 відсотків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую