ye-logo.v1.2

На Новоушиччині відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника Аркадія Муляра

Суспільство 717
Майор Аркадій Муляр був нагороджений почесною відзнакою «Воля назавжди» та медаллю «Незламним героям російсько-української війни»
Майор Аркадій Муляр був нагороджений почесною відзнакою «Воля назавжди» та медаллю «Незламним героям російсько-української війни». Фото: зі сторінки Новоушицької селищної ради у фейсбуці

Чоловік з перших днів захоплення росіянами українських територій захищав Україну.

У селі Глібів Новоушицької територіальної громади відкрили меморіальну дошку на честь загиблого захисника Аркадія Муляра. Встановили її на фасаді місцевої школи, яку Герой закінчив у 1988 році…

Як повідомляють в Новоушицькій селищній раді, згадати полеглого Героя зібралися зібралися учні, педагоги, рідні, земляки. Пам'ятну дошку відкрила хрещена загиблого воїна Галина Тихун.

Класний керівник Аркадія Муляра Галина Лукащук та його перша вчителька Ольга Курос розповіли, що він був хорошим учнем, займався спортом, гарно навчався, з шкільних предметів любив історію і географію. А ще був лідером у класі та серед молоді, мав кмітливу вдачу, відважний характер.

Встановили меморіальну дошку на фасаді місцевої школи, яку Герой закінчив у 1988 році… Фото: зі сторінки Новоушицької селищної ради у фейсбуці

«Аркадій завжди мріяв стати військовим. Правду завжди говорив у вічі, хто б перед ним не був», - згадувала свого учня Ольга Василівна.

Аркадій Васильовича Муляр народився 15 лютого 1971 року в селі Глібів. У 1988 році закінчив Глібівську загальноосвітню школу. Тоді ж вступив у Кам'янець-Подільське військове училище, вивчав інженерно-саперну справу.

Чоловік з перших днів захоплення росіянами українських територій брав участь у військових діях на сході України, а з 25 лютого 2022 року був на передовій у Миколаївській, Херсонській та Донецькій областях. 31 грудня 2022 року поблизу міста Соледар Бахмутського району Донецької області, захищаючи рідну землю від російських загарбників, отримав поранення, несумісні з життям...

Поховали Героя на Алеї Слави у Кам'янці-Подільському…

За свою небезпечну, але вкрай важливу роботу майор Аркадій Муляр був нагороджений Почесною відзнакою 61 окремої піхотної степової бригади – нагрудним знаком «Воля назавжди» та медаллю «Незламним героям російсько-української війни».

Вічна шана Героєві…

Нагадаємо, у Кам'янці-Подільському відкрили меморіальну дошку Героєві російсько-української війни  В'ячеславу Попову.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую