ye-logo.v1.2

У Кам'янці-Подільському відкрили меморіальну дошку на честь полеглого захисника

Суспільство 3266
В
В'ячеславу Попову назавжди залишиться 59.... Фото: Михайло Посітко

В'ячеслав Валерійович став до лав тероборони ЗСУ у перший день повномасштабного вторгнення.

На фасаді одного із будинків у Кам'янці-Подільському з'явилася меморіальна дошка на честь загиблого на російсько-українській війні Героя В'ячеслава Попова. Вчора, 8 лютого, відбулось її відкриття, повідомив очільник міста Михайло Посітко.

«Пам'ятну дошку встановили на фасаді будинку, в якому В'ячеслав проживав. З нагоди відкриття відбувся мітинг-реквієм. Рідні, близькі, всі, хто його знав і любив, прийшли, щоб віддати шану воїну і поділитися доброю згадкою про нього», - зазначив міський голова.

Відкрили меморіальну дошку його донька – Анастасії Савчук та онука Аня.

Кам'янчанин В'ячеслав Попов закінчив з червоним дипломом Йошкар-Олинський технікум авіаконструкцій. Після армійської служби працював на авторемонтному заводі. У 1989-му кращого працівника відкомандирували у Німеччину, у західну групу військ. Через чотири роки повернувся до рідного міста. Працював у державних установах. Більше двох останніх десятиліть трудився у комунальному підприємстві «Міськліфт-світло».

В'ячеслав Валерійович став до лав тероборони ЗСУ у перший день повномасштабного вторгнення. Згодом сержант і командир стрілецького відділення був прикомандирований до 14-ої механізованої бригади.

«Його незмірний патріотизм, відданість справі, непохитний бойовий дух назавжди залишаться яскравим прикладом для наших сучасників і для майбутніх поколінь. Таким він був, таким і залишиться навіки…Сьогодні минає пів року, як він пішов до Небесного війська», - зазначив Михайло Посітко.

В'ячеслав Попов загинув 8 серпня 2023 року, виконуючи бойове завдання. Йому назавжди залишиться 59…

Читайте також: У двох громадах Хмельниччини простилися з полеглими на війні захисниками

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую