ye-logo.v1.2

«Влітку гаряча вода буде дешевшою»: Кам'янець-Подільський отримав 4 когенераційні установки

Суспільство 600
Вартість однієї такої установки складає 1 мільйон євро
Вартість однієї такої установки складає 1 мільйон євро. Фото: Михайло Посітко

За словами міського голови, вдасться закрити усі потреби в електроенергії комунального господарства. Однак, не тільки це.

У Кам'янці-Подільському з'явилося ще 4 когенераційні установки австрійського виробництва загальною вартістю 4 мільйони євро. Їх місто отримало за грантові кошти у рамках програми співпраці з американською урядовою організацією USAID, розповів сайту «Є» міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко.

Наразі всі 4 установки вже надійшли до комунальних підприємств міста. Триває процес розробки проєктно-кошторисної документації і технічних умов для їхнього під'єднання.

«Дві з когенераційних установок орієнтовно мають запрацювати у травні. Ще дві, враховуючи те, що вони прийшли трохи пізніше, ніж попередні – вже влітку. Крайній термін у серпні», – зазначив Михайло Посітко.

Завдяки цим установкам, стверджує мер, вдасться закрити усі потреби в електроенергії комунального господарства Кам'янця-Подільського.

«За рахунок цього зможемо забезпечити електроенергією і гарячою водою наші заклади соціальної інфраструктури, серед яких і лікарні, низку освітніх закладів, будинки соціального піклування. Зокрема, територіальний центр соціального обслуговування «Турбота», який надає послуги соціально-реабілітаційного характеру», - розповідає очільник міста.

Однак, за його словами, це не усі переваги.

«Отримані когенераційні установки дадуть можливість вперше за багато років вирішити питання гарячої води в міжопалювальний період, у літній період. Завдяки ним централізована подача гарячої води влітку буде вдвічі дешевшою. Крім того, розглядаємо варіант, що в літній період вулиці міста також будуть освічуватись електроенергією, яку будуть генерувати ці установки», - каже Михайло Посітко.

Нагадаємо, що у партнерстві з американським Агенством з міжнародного розвитку (USAID) напередодні когенераційну установку також отримав Старокостянтинів.

Читайте також: У Хмельницькому театрі ляльок готуються до прем'єри «в'язаної вистави»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую