ye-logo.v1.2

Південний Буг у Хмельницькому очищають водоростями хлорели

Суспільство 915
Хлорелу "поселили" у Хмельницьке водосховище
Хлорелу "поселили" у Хмельницьке водосховище. Фото: Хмельницька міська рада

Вселення суспензії хлорели відбуватиметься двічі: у квітні та травні.

Цьогоріч у Хмельницькому планують провести низку заходів, спрямованих на поліпшення стану водойм. Перший етап вже розпочався – у Хмельницьке водосховище «поселили» водорості хлорели, інформують у Хмельницькій міській раді.

«Хлорела – органічний метод очищення водойм. Цей спосіб покращує якість води, насичує її киснем, пригнічує розвиток синьо-зелених водоростей і сприяє стабілізації екосистеми.

Біомеліорація із застосуванням хлорели є одним з найдешевших дієвих методів очищення водойм від надмірної рослинності», – пояснюють в Управлінні з питань екології та благоустрою.

Кажуть, вселення суспензії хлорели відбуватиметься двічі: у квітні та травні. Окрім вселення хлорели, це може бути також зариблення водних об'єктів рослиноїдними видами риб (наприклад, білий амур, товстолоб) та вапнування.

До слова, використання хлорели для очистки водойм - не перший досвід для міста, цей метод у Хмельницькому практикували впродовж кількох років. До слова, торік від ініціативи відмовились. Зокрема, через спірні аргументи щодо її ефективності.

Читайте також: На Хмельницькій АЕС стартувало будівництво п'ятого та шостого енергоблоків

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую