ye-logo.v1.2

В 2012 р. на Хмельниччині стане більше сімейних лікарів

Суспільство 1840

Про це розповіла завідуюча сектором післядипломної освіти та роботи з кадрами управління охорони здоров’я Хмельницької облдержадміністрації Наталія Ткачук.

Як зауважила посадовець, згідно внесених змін до Закону України "Про охорону здоров’я", кількість сімейних лікарів має поступово збільшуватись і у 2020 році сягнути 100% від загальної кількості лікарів, що надають первинну медико-санітарну допомогу.

"У зв′язку з цим управлінням охорони здоров′я облдержадміністрації згідно з пропозиціями керівників галузі відповідних адміністративних територій розроблено план перекваліфікації лікарів-терапевтів та педіатрів дільничних за спеціальністю "загальна практика-сімейна медицина" до 2020 р. Згідно з планом протягом 2012-2019 рр. пройдуть перекваліфікацію 367 лікарів зазначених спеціальностей, з них у 2012 р. – 33 лікарі", - сказала Н.Ткачук.

За її словами, на сьогоднішній день медико-санітарну допомогу населенню області надають 275 лікарів загальної практики-сімейної медицини, 212 дільничних терапевтів та 198 дільничних педіатрів. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую