ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

Через аварію на залізниці у Львові затримуються хмельницькі потяги (ВІДЕО)

Суспільство 4284

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Під Львовом перекинувся та зайнявся вантажний потяг, який перевозив нафтопродукти. Рух залізниці паралізувало – на хмельницький вокзал потяги прибувають з запізненням.

3 травня о 00 год. 25 хв. на перегоні Підбірці – Борщовичі у вантажному поїзді стався схід із залізничної колії десяти вагонів: 2 вагони із щебенем фракційним, 3 пустих коротких вагони, 1 цистерна – бензин А- 92 - 51 тонн, 4 цистерни з дизельним пальним – загальною кількістю 238 тонн. Пальне прибуло в Україну з Білорусії зі станції Барбарово, пункт призначення станція Підзамче - повідомляє портал ВСІМ посилаючись на своє джерело. 
Цистерна з бензином А – 92 (51 тонна) та одна цистерна з дизельним пальним (54 тонни) внаслідок сходу з колії загорілися. Для ліквідації пожежі було задіяно пожежний поїзд та відбудовчий кран Львівської залізниці і о 02.50 хв. спільно з працівниками МНС пожежу було повністю ліквідовано. По отриманню інформації на місце події виїхали слідчо-оперативні групи та особовий склад транспортної міліції.
Парні патрулі разом з працівниками ВОХОР забезпечували охорону громадського порядку на території аварії. Затримку руху поїздів становила 04.00 години. Рух поїздів в напрямку ст. Здолбунів було організовано через станції: Львів, Підзамче, Стоянів, Сапіжанка, Здолбунів та в зворотному напрямку Тернопіль, Рогатин, Ходорів, Львів.
Через аварію під Львовом 3 травня був цілком паралізований рух поїздів. Як пояснили на “Укрзалізниці”, проблеми з рухом поїздів того дня були на усій Львівській залізниці, а не лише у Тернополі та Львові.
 - О 00.25 на перегоні Підбірці з колії зійшли десять вагонів, - розповідає прес-секретар Львівської залізниці Лілія Криницька. - Чотири цистерни були з дизпаливом, одна — із бензином. Також були два вагони щебеню і три порожніх. Причину аварії наразі встановлюють. На Львівській залізниці кажуть, що їхньої вини в цьому немає. Несправності виникли у самому потязі.
- Попередня причина - злам бокової рами цистерни із дизельним паливом, що належить Білоруській залізниці, - каже Лілія Криницька. – Вагони ці білоруські. Рік їхнього випуску - 2009-й. Останній ремонт проводили цьогоріч. Сам потяг був скомплектований із різних вагонів. Були і українські, і литовські, і інші.. 

Відео телеканалу ZIK:

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую