ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

11 діб викрадений підприємець перебував під вартою поки його майно розкрадали, а брата шантажували

Суспільство 3137
Підприємця-заручника звільнив хмельницький спецпідрозділ «Сокіл». Фото mia.km.ua
Підприємця-заручника звільнив хмельницький спецпідрозділ «Сокіл». Фото mia.km.ua

На Хмельниччині місцевий підприємець вчинив самосуд над своїм боржником: утримував чоловіка під «арештом», а за звільнення вимагав у його брата викуп.

Потерпілий, житель Старокостянтинівського району, заробляв на життя квітковим бізнесом та час від часу брав під реалізацію у свого більш «розкрученого» товариша товар. Коли сума боргу за позичені квіти сягнула 40 тисяч американських доларів, бізнесмен почав нагадувати реалізаторові про гроші. Частину боргу потерпілий сплатив і у фатальний для себе день знову призначив зустріч «квітковому королю» для повернення ще однієї суми. 
Невідомо, яким часом обмежувалось кредитування підприємця, але на зустріч до нього кредитор прийшов уже не сам. За день до цього він поділився своєю «бідою» ще з одним спільним знайомим, а той і запропонував «допомогти» повернути кошти, звісно, за певну компенсацію. На допомогу вони взяли двох хмельничан, один з яких неодноразово судимий за подібні злочини.
Коли боржник передавав кредитору позичене, його схопили попід руки, заштовхали в автомобіль та вивезли в одне із сіл Ярмолинецького району. Під наглядом зловмисників потерпілий 11 діб напівголодний просидів в одному з орендованих приватних будинків. У цей час його братові було запропоновано повернути за родича увесь борг, хоча більшу частину цієї суми боржник уже сплатив. До того ж, скориставшись ключами від квартири потерпілого, вимагачі винесли звідти ще 7 тисяч в іноземній валюті, 23 тисячі гривень та золоті вироби, вартість яких встановлюється. Автомобіль потерпілого також збиралися самовільно здати на запчастини.
Про невільника стало відомо працівникам управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Хмельницькій області і завдяки вдало проведеній спецоперації, заручника вдалося звільнити. Четверо учасників скоєння злочину затримані, відповідно до статті 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини) та статті 355 (Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов‘язань) Кримінального кодексу України, їм загрожує до 5 років позбавлення волі.

ЮЛІЯ АДАМІК 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую