ye-logo.v1.2
27 Травня, 2020

Хмельницький. Зловмисники били чоловіка, доки той не впав непритомний

Суспільство 2158

Словесна перепалка між чоловіками переросла у бійку в результаті якої хлопець упав непритомний на асфальт...

Днями в Хмельницькому близько четвертої години ранку чергова пульту Державної служби охорони отримала сигнал про спрацювання тривожної сигналізації у магазині по вулиці Шевченка, який перебуває під охороною. На місце спрацювання тривожної кнопки відразу було направлено наряд групи затримання УДСО. 
Приїхавши на місце виклику, правоохоронці помітили поблизу магазину двох невідомих чоловіків, один з яких лежав на асфальті непритомний. Зі слів іншого чоловіка стало відомо, що на нього та його потерпілого товариша напали двоє молодиків. Виявилося, що спочатку між компаніями виникла словесна перепалка, яка згодом переросла в бійку. Чоловіки гамселили один одного, аж поки один з них не впав непритомним на асфальт. Побачивши це, нападники кинулися втікати з місця злочину. 
На місце події було негайно викликано карету швидкої допомоги. Поки лікарі надавали допомогу потерпілому, його товариш надав детальний опис нападників. За отриманими прикметами працівники наряду групи затримання ДСО «по гарячих слідах» затримали двох хмельничан 21-го та 19-ти років. Для з’ясування обставин події зловмисників доставили до Центрального відділку міліції. Наразі їм інкримінують правопорушення, передбачені ст. 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).Альона Шибунько,  УДСО при УМВС України в Хмельницькій області 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую