ye-logo.v1.2

Зловмисник здав на металобрухт 529 метрів телефонного кабелю

Суспільство 1458
Фото: http://vsim.ua

За свої дії 42-річний чоловік може потрапити до в'язниці на 8 років.

За те, що протягом двох місяців мешканці прилеглих до обласного центру сіл скаржились на несправність телефонів, 42-річний чоловік може потрапити до тюрми. Своїми нечистими справами злочинець завдав збитків одній з телефонних компаній на суму 1500 гривень.

Підозрюваний у скоєнні злочинів давно знайомий правоохоронцям. Послужний список ув‘язнень цього злочинця датується з 2004 року, - каже працівник прес-служби управління Міністерства внутрішніх справ у Хмельницькій області Юлія Адамік. - Свій вчинок він пояснив відсутністю можливості влаштуватися будь-куди на роботу. Фахівцю-фрезерувальнику та зварювальнику одразу відмовляли у працевлаштуванні, як тільки дізнавалися про кримінальне минуле. От тоді він і вирішив знову повернути на злочинну стежку.

Чоловік пізно ввечері навідувався у сусідні села, з підземних колодязів вирізав телефонний кабель та на території покинутого заводу випалював мідну серцевину. Кольоровий метал вдалося здавати по 40-45 гривень за кілограм на приймальних пунктах металобрухту.


Таким чином він міг заробити за ніч 100-130 гривень. Але дріт не є таким вартісним у порівнянні із затратами на відновлювальні роботи. Окрім того, моральної шкоди зазнали селяни-пенсіонери, для яких дротовий телефон є єдиним зв‘язком зі світом: чи то родичам зателефонувати, чи то у рятувальні служби.

Інформує "Всім" 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую