ye-logo.v1.2
1 Квітня, 2020

Платники податків Надзбруччя отримали сервісне обслуговування за найвищими європейськими стандартами

Суспільство 1451

Сучасний центр по обслуговуванню платників податків презентовано у Волочиському відділенні Хмельницької міжрайонної податкової інспекції.

У святі відкриття взяли участь голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха, голова державної податкової служби у Хмельницькій області Ігор Сінгаєвський, керівники органів місцевого самоврядування, керівник територіального відділення Асоціації платників податків України Мар’ян Маєвський

Як зазначив на відкритті центру очільник краю, ця подія привертає до себе увагу тим, що продовжує практику прогресивних нововведень для платників податків, яка слугує подальшому зміцнення діалогу з бізнес-спільнотою, наданню їй якісних сервісних функцій задля примноження прибутків і сумлінної сплати податків.
«Безумовно, що функціонування таких центрів на теренах Хмельниччини підвищить рівень партнерських та взаємовигідних відносин між платниками податків та податковою службою. Адже переваги сервісів для обох сторін очевидні: для клієнтів це економія часу, а отже - можливість отримання додаткового доходу, що в свою чергу приведе збільшення надходжень до бюджету. Зрештою, надаючи якісні сервісні послуги легальному бізнесу, податківці матимуть більше можливостей для вирішення таких нагальних питань як легалізація трудової зайнятості, детінізація економіки», – зазначив Василь Ядуха під час урочистостей.
Після перерізання символічної стрічки гості оглянули сучасне приміщення центру. Обладнане за прогресивними технологіями, воно складається з трьох секторів: видачі довідок та дозвільних документів, приймання звітності та кореспонденції та обслуговування платників податків. Крім того, сервісний центр обладнаний залом чекання з плазмовим екраном для трансляції важливої інформації, а також куточками платників податків, де можна отримати найсвіжішу інформацію.
«У центрі все сплановано для зручності платника - консультації фахівців, швидке обслуговування, кваліфікована допомога, - розповів під час огляду Центру начальник Волочиського відділення Хмельницької МДПІ Анатолій Саланський. - Однак головним є те, що перелік цих послуг буде постійно розширюватися в залежності від потреб та побажань наших платників податків. Ми зробимо все залежне від нас, щоб вони відчували, що їх сприймають як громадян, які своєю працею створюють благополуччя держави».
А оскільки жодне свято не обходиться без друзів, то вони показали себе достойно. З яскравою концертною програмою та спеціально написаною до цієї події піснею про податки, податкову культуру та інші серйозні речі, які стосуються наповнення бюджету, виступили старшокласники Волочиської загальноосвітньої школи №1. Постійні учасники Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей» учні Сарнівської загальноосвітньої школи в особі її директора Світлани Радінь подарували податківцям власноруч зроблену картину зі злаків.
Освятив приміщення центру обслуговування платників податків священик Покровського храму Української автокефальної православної церкви отець Миколай.
«Це вже дев‘ятнадцятий із дванадцяти запланованих на Хмельниччині центрів обслуговування платників податків. Робота закладу базуватиметься на високому фаховому рівні персоналу та досягненнях новітніх інформаційних технологій. Відтак ми спільно з місцевою владою на практиці реалізовуємо принцип перетворення податкової служби у сучасну сервісну структуру», – підсумував зустріч голова ДПС у Хмельницькій області Ігор Сінгаєвський
 

ДПС у Хмельницької області.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую