ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Новим знанням - нове приміщення!

Любов БАГАЦЬКА Суспільство 1794
Фото: http://oblrada.km.ua

Учора в обласному центрі урочисто відкрили новий навчальний корпус Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Як сподіваються у Хмельницькій обласній раді, нове приміщення інституту надасть можливості для використання всього значного потенціалу закладу, щоб задовольняти освітні запити педагогів області в їх бажанні професійного зростання.

Площа закладу в півтора рази більша за площу попереднього приміщення і загалом складає чотири тисячі квадратних метрів. Тут є 12 пристосованих для занять аудиторій, 4 комп’ютерні класи, оснащені сучасною оргтехнікою, 2 конференц-зали, більше 20 зручних кабінетів для роботи працівників п’яти кафедр, 7 науково-методичних центрів, відділів, ректорату. Окремі приміщення відведено для обласного центру практичної психології та соціальної роботи, обласної психолого-медико-педагогічної консультації. 
Науково-педагогічні працівники інституту сподіваються, що нове приміщення закладу стане справжнім Будинком вчителя, у якому кожний педагог знайде відгук на свої професійні потреби, і де він буде оточений увагою, турботою і комфортом. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую