ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Новим знанням - нове приміщення!

Суспільство 1965
Фото: http://oblrada.km.ua

Учора в обласному центрі урочисто відкрили новий навчальний корпус Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Як сподіваються у Хмельницькій обласній раді, нове приміщення інституту надасть можливості для використання всього значного потенціалу закладу, щоб задовольняти освітні запити педагогів області в їх бажанні професійного зростання.

Площа закладу в півтора рази більша за площу попереднього приміщення і загалом складає чотири тисячі квадратних метрів. Тут є 12 пристосованих для занять аудиторій, 4 комп’ютерні класи, оснащені сучасною оргтехнікою, 2 конференц-зали, більше 20 зручних кабінетів для роботи працівників п’яти кафедр, 7 науково-методичних центрів, відділів, ректорату. Окремі приміщення відведено для обласного центру практичної психології та соціальної роботи, обласної психолого-медико-педагогічної консультації. 
Науково-педагогічні працівники інституту сподіваються, що нове приміщення закладу стане справжнім Будинком вчителя, у якому кожний педагог знайде відгук на свої професійні потреби, і де він буде оточений увагою, турботою і комфортом. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую