ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Дах над головою для правоохоронців

Суспільство 1343
Фото: http://mia.km.ua

15 родин міліціонерів у Полонному отримали власне житло.

У райцентрі Полонне 15 родин працівників міліції з місцевого райвідділку, серед яких як молоді фахівці, так і пенсіонери ОВС, отримали з рук радника МВС України, екс-Міністра внутрішніх справ Андрія Василишина ключі від власних помешкань. Про це повідомили колеги щасливчиків, працівники Управління МВС України у Хмельницькій області.

На думку начальника УМВС України в Хмельницькій області Сергія Шутяка, матеріально-побутові умови відіграють не останню роль не лише у влаштованості особистого життя, а й в професійній діяльності кожної людини. Коли працівник постійно стурбований незадовільними побутовими умовами, коли йому доводиться витрачати левову частку заробленого на орендовані квартири замість того, щоб використати ці кошти на культурний відпочинок сім‘ї, навчання дітей чи якісні продукти харчування — все це негативно відбивається на його психологічній рівновазі, працездатності, і, віповідно, на результатах роботи.

Саме тому Хмельницька область одна з небагатьох в Україні, де активно ведеться будівництво житла для працівників органів внутрішніх справ. На сьогоднішній день тільки в обласному центрі зводяться 4 будинки, у яких десятки міліцейських родин отримають квартири. 

Вручаючи щасливим новоселам ключі та ордери від омріяних помешкань, генерал Василишин висловив сподівання, що ця вагома подія у житті правоохоронців сприятиме покращенню не лише сімейної атмосфери у родині, а й позитивно вплине на результативність та сомовідданість у роботі. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую