ye-logo.v1.2
16 Вересня, 2019

Наше опитування: хто лідер президентських перегонів

Ірина ОЛІЙНИК Вибори 3381
Другий тур виборів президента відбудеться 21 квітня
Другий тур виборів президента відбудеться 21 квітня. Фото: novynarnia.com

Результати голосування, яке два дні тривало на сайті «Є».

Завершилося опитування відвідувачів сайту «Є», в якому ми запитували, за кого з двох кандидатів другого туру президентських виборів - Петра Порошенка чи Володимира Зеленського - вони віддадуть свій голос на виборах 21 квітня. 

Отож, відвідувачів сайту могли вибрати один з шести запропонованих варіантів: «Петро Порошенко», «Володимир Зеленський», «Ще вагаюся», «Зіпсую бюлетень, оскільки немає графи «Проти всіх», «Не піду на вибори» та «Ваш варіант».

За результатами, участь в опитуванні на сайті «Є» взяло 1033 користувачі. 41 (3,97%) обрали варіант «Не піду на вибори», 44 (4,26%) «Зіпсую бюлетень, оскільки немає графи «Проти всіх». Ще 63 (6,1%) інтернет-користувачів вагаються, тому обрали відповідну графу опитування. А результати опитування між двома кандидатами розподілилися наступним чином: 441 відвідувач (це 42,69%) віддав голос за Петра Порошенка і 439 (42,5%) за Володимира Зеленського.

Ще п’ятеро інтернет-користувачів обрали «Ваш варіант». Вони написали «Я за Бойка», «Савченко», «Володимир Зеленський», «За Кошулинського» та «Після дебатів вирішу».

 

Зауважимо, що це опитування не репрезентативне, а лише відображає думку тих відвідувачів сайту «Є», які взяли участь в опитуванні.

Нагадаємо, другий тур виборів президента відбудеться 21 квітня.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую