ye-logo.v1.2

За Зеленського чи Порошенка? (ОПИТУВАННЯ)

Вибори 3501
21 квітня Україна обере нового президента
21 квітня Україна обере нового президента. Фото: narodna-pravda.ua

Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Хто виграє вибори – Володимир Зеленський чи Петро Порошенко? Відповідь на це запитання дізнаємося після другого туру, який пройде найближчої неділі, 21 квітня. А сьогодні, 16 квітня, Київський міжнародний інститут соціології (КСІМ) оприлюднив чергові результати опитування, яке проводилося з 9 по 14 квітня.

КМІС опитав 2004 особи у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій Донбасу і Криму. Результати такі – серед тих, хто визначився (а це 1310 респондентів), 72,2% опитаних готові підтримати шоумена Володимира Зеленського. Діючого президента – 25,4%. Ще 2,4% планують зіпсувати бюлетень.

Серед усіх респондентів за Зеленського проголосували б 48,4%, за Порошенка – 17%, а 1,6% зіпсували б бюлетень.
Відзначимо, що 17,9% респондентів не визначилися з підтримкою кандидатів, 6,3% - не голосували б, а 8,8% відмовилися відповідати на запитання соціологів.

А ви визначилися за кого будете голосувати 21 квітня? Пропонуємо взяти участь у відповідному опитуванні сайту «Є». Голосування триватиме до 15 години 18 квітня.

Нагадаємо, за підсумками виборів 31 березня до другого туру увійшли Володимир Зеленський та Петро Порошенко. Але, якщо порахувати голоси, які були віддані за усіх кандидатів у президенти лише на Хмельниччині, то, якщо по Україні друге місце дісталося Петру Порошенку, то в Хмельницькій області - Юлії Тимошенко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую