ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Вибори: фото у кабінці та «групове» голосування – чергові порушення на дільницях

Вибори 2146
Поліцейські закликають громадян утриматись від фотографування виборчих бюлетенів
Поліцейські закликають громадян утриматись від фотографування виборчих бюлетенів . Фото: Володимира Гординського

Деякими справами уже зайнялись правоохоронці.

У Хмельницькому спостерігачі зафіксували одночасне голосування двох виборців у одній кабіні, а також фотографування бюлетеня. Про це повідомляють у громадській мережі «Опора».

«На виборчій дільниці №681484, що в Хмельницькому, двоє виборців одночасно зайшли в кабіну і проголосували. На зауваження спостерігача здивувалися, що так робити не можна. Ще одне порушення норми про таємницю голосування помітили на іншій виборчій дільниці обласного центру. Так, фотографування бюлетеня зафіксовано на дільниці №681506. Після зауваження спостерігачки, жінка видалила фото з телефона», - йдеться у повідомленні.

На дільниці №681484 (м. Хмельницький) чоловік знімав на відео процес голосування, а також те, як він вкидає до скриньки свій бюлетень. Чоловіка затримала і вивела на вулицю поліція.

У Нацполіції області повідомляють, що сьогодні, у селищі Віньківці 19-річний місцевий житель сфотографував свій виборчий бюлетень і виклав фото у соціальній мережі Інстаграм.

«Близько 13.25 години до чергової частини Віньковецького відділення поліції надійшло повідомлення про те, що на сторінці 19-річного місцевого жителя в соціальній мережі Інстаграм виявлено публікацію, яка містить ознаки порушення виборчого процесу, а саме: молодий чоловік у кабінці для голосування сфотографував свій бюлетень, після чого виклав фото в мережу», - зазначають правоохоронці.

Наразі поліцейські з’ясовують усі обставини події та принагідно застерігають громадян від фото- чи відеофіксації та розголошення результатів волевиявлення у приміщеннях для голосування. Зокрема, селфі з бюлетенем або стрім з кабінки для таємного голосування, перебування у кабінці з іншими людьми, показ будь-кому заповненого бюлетеня перед опусканням його до скриньки, інша демонстрація результатів волевиявлення у приміщенні, де проводитиметься голосування чи звітування про це іншим особам, може обернутися для виборця серйозним покаранням.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую