ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Політична реклама Три кроки закінчення війни від Олега Слободяна і партії «Сила і честь»

Вибори 1350
Від Хмельницького до парламенту йде прикордонник Олег Слободян
Від Хмельницького до парламенту йде прикордонник Олег Слободян. Фото: надано прес-службою кандидата.

Відверто про війну і з ким об’єднуватиметься у парламенті, розповів кандидат у народні депутати по округу №187 Олег Слободян.

Партія «Сила і честь» Ігоря Смешка презентувала своїх кандидатів по одномандатних виборчих округах у Хмельницькій області. Від Хмельницького до парламенту йде прикордонник Олег Слободян. Інтерв’ю з ним читайте завтра на сайті «Є», де він розповів про варіанти закінчення війни, досвід, який буде корисний для Хмельницького та чимало іншого.

«Потрібно чесно говорити людям, що цей конфлікт не закінчиться в найближчій і, можливо, навіть в середній перспективі. Проблема не в тому, що немає бажання закінчити цей конфлікт, а в тому, що цього бажання немає в Москві. Наш основний ворог сидить там. І це не тільки ворог України, а й всього світу і Європи. І коли ми це зрозуміємо, легше буде протидіяти йому», – каже Олег Слободян.

Вирішенню конфлікту, за його словами, буде сприяти три фактори. Перше – це посилення міжнародного тиску, продовження політики санкцій. Друге – створення потужної української армії, яка буде міцно стояти на захисті інтересів держави і в разі необхідності дасть гідну відсіч військовому вторгненню. І третій фактор – це потужна економіка в Україні.

«Бажання Путіна – це те, щоб в Україні був хаос, щоб ми були країною-невдахою. Щоб в нас були конфлікти у всіх напрямках: і релігійні, і етнічні, і територіальні. Цього в жодному разі не можна допустити! Україна має бути сильною на усіх фронтах. Заради цього ми в парламенті готові об’єднуватися з тими політичними силами, які працюватимуть на ідею міцної української держави, окрім проросійських», – заявив Олег Слободян.

Нагадаємо, партія «Сила і честь» у виборчому бюлетені, під №2.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую