ye-logo.v1.2
29 Вересня, 2020

На Хмельниччині призначили перші вибори до нових районних рад

Вибори 1398
Процес волевиявлення запланований на неділю, 25 жовтня
Процес волевиявлення запланований на неділю, 25 жовтня. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Депутатів до трьох новоутворених райрад обиратимуть восени.

Центральна виборча комісія України призначила перші вибори депутатів 119 нових районів. Дату голосування призначили на неділю, 25 жовтня. Того ж дня в Україні обиратимуть депутатів місцевих рад, а також сільських, селищних і міських голів.

Згідно з додатком до постанови ЦВК від 14 серпня, у Хмельницькій області депутатів обиратимуть до трьох новоутворених районних рад. Серед них — Шепетівська, Хмельницька й Кам’янець-Подільська. Термін повноваження їх депутатів складатиме п’ять років.

Нагадаємо, 17 липня Верховна Рада України проголосувала за ліквідацію старих районів і створення нових. Згідно з ним, Хмельницька область була укрупнена до трьох районів — Шепетівського, Хмельницького та Кам’янець-Подільського.

Директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук розповів кореспондентам сайту «Є», що це найбільш оптимальна модель поділу краю. За його словами, область витягнута з півночі на південь, має великі міста на півночі, центрі та півдні: Шепетівка, Хмельницький та Кам’янець-Подільський. Тому такий поділ логічно розмежовує область на три великі потужні райони.

Читайте також: «Голос» без голосу: чому партія відкликає «своїх» із виборчих комісій Хмельниччини

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую