ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Політична реклама Важливі зміни в медицині, які пропонує Інна Ящук

Вибори 2457
Життя людини – головна цінність. І потрібно зробите все можливе, щоб його зберегти», – каже Інна Ящук.
Життя людини – головна цінність. І потрібно зробите все можливе, щоб його зберегти», – каже Інна Ящук.. Фото: Надані пресслужбою кандидатки Інни Ящук

Більшість хмельничан, які приходять на зустрічі з кандидаткою на посаду міського голови Хмельницького, скаржаться на низьку якість медичних послуг.

«Я особисто опитала кілька сотень городян. І майже половина з них скаржилися на низьку якість медичного обслуговування. Люди налякані пандемією COVID-19, а ще більше – невідомістю. Життя людини – головна цінність. І потрібно зробите все можливе, щоб його зберегти», – каже Інна Ящук.

Що потрібно зробити першочергово:

- Оновити матеріально-технічну базу комунальних медичних закладів громади.

- Потрібно придбати діагностичне обладнання, зокрема флюорографи, КТ та УЗД-апарати для центрів первинної медико-санітарної допомоги у мікрорайонах міста та сільських територій у складі громади.

- Модернізувати Хмельницьку міську лікарню, у складі якої створити поліклініку. Це дасть змогу забезпечити людям весь спектр медичних послуги. Погодьтеся, що пенсіонерам, матерям із маленькими дітьми нелегко ходити між лікарняними установами, які розкидані по місту. А модернізація забезпечить доступність та комфорт.

- Створити всі умови медзакладах, щоб лікарі надавали якісні медичні послуги, а не думали де і за що придбати ліки чи обладнання;

- Забезпечити достойну оплату праці лікарям, медсестрам і молодшому медичному персоналу.

«Наша мета полягає в тому, щоб кожен хмельничанин мав доступ до якісних медичних послуг, незалежно від віку, рівня доходів та фізичних можливостей, а медичні працівники отримували гідну оплату своєї праці», – переконана Інна Ящук.

Нагадаємо, кандидатка також переконана, що завдання нової місцевої влади – зробити місто без околиць. 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую