ye-logo.v1.2

Політична реклама Хмельницький: хто і який рейтинг має із кандидатів у мери та депутати міської ради напередодні виборів

Вибори 7548
Менш як за три тижні до виборів міського голови та депутатів Хмельницької міської ради, рейтинги показують, що Олександр Симчишин побореться з Інною Ящук за крісло мера
Менш як за три тижні до виборів міського голови та депутатів Хмельницької міської ради, рейтинги показують, що Олександр Симчишин побореться з Інною Ящук за крісло мера. Фото: надане пресслужбою партії

Про рейтинги кандидатів на виборах міського голови і депутатів Хмельницької міської ради повідомили дослідницькі компанії.

Менш як за три тижні до виборів міського голови та депутатів Хмельницької міської ради, рейтинги показують, що Олександр Симчишин побореться з Інною Ящук за крісло мера. А серед партій лідерами є команда діючого мера та партія «Слуга народу». Про це повідомляє 24 канал.

За даними дослідження, яке провела компанія RTS («Роботизовані телесистеми»), рейтинги підтримки кандидатів у мери Хмельницького наступні:

- Олександр Симчишин – 45,6%;
- Інна Ящук – 9,8%;
- Богдан Лукашук – 3,3%.

Рейтинг інших кандидатів, за даними дослідження, становить менше, ніж 3%. При цьому 27,5% опитаних зазначають, що їм наразі важко відповісти за кого голосуватимуть. Близько 3,5% хмельничан не планують брати участь у виборах.

Дослідження провела компанія RTS («Роботизовані телесистеми») протягом 7 – 8 вересня. Аудиторія: жителі Хмельницького віком 18 років і старші. Репрезентативна вибірка за статтю, віку. Метод опитування – телефонні інтерв'ю. Вибіркова сукупність 1,5 тисяч респондентів. Статистична похибка становить не більше 2,8%. Враховуючи, що значна частина хмельничан ще не визначилася зі своїм кандидатом на посаду міського голови Хмельницького, а рейтинг кандидатки Інни Ящук зростає, ймовірність другого туру виборів велика, прогнозують у місцевому штабі партії «Слуга народу». Підстави таких припущень є, адже за даними іншого дослідження, яке провів соціологічний центр «Громадська думка», партія «Слуга народу» має підтримку понад 15 відсотків хмельничан.

За даними дослідження соціологічного центру «Громадська думка», який визначав рейтинг партій, що балотуються до Хмельницької міськради, рівень підтримки партій наступний:

- «Команда Симчишина» – 23,8%;
- «Слуга народу» – 15,1%;
- «Європейська солідарність» – 9,7%;
- «Батьківщина» – 8,3%;
- «Наш Край» – 7,2%;
- «За конкретні справи» – 6,8%.

Дослідження провів соціологічний центр «Громадська думка» з 26 по 28 вересня методом особистого інтерв'ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Було опитано 1,2 тисячі респондентів у віці від 18 років за вибіркою, що репрезентує доросле населення регіону за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) для одновимірних вимірювань при ймовірності 0,95 в цілому не перевищує +/- 1,9%. Всі наведені дані округлені до десятих. Контроль якості: 100% контроль на логіку заповнення; 30% телефонний контроль; 10% адресний контроль. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую