ye-logo.v1.2

Чотири важливі пункти меморандуму, який підписали народні депутати і підприємці Політична реклама

Вибори 1739
Кандидатка на посаду голови міста Хмельницького Інна Ящук, народні обранці та представники мікробізнесу підписали меморандум
Кандидатка на посаду голови міста Хмельницького Інна Ящук, народні обранці та представники мікробізнесу підписали меморандум. Фото: надані пресслужбою Інни Ящук

Зустріч з підприємцями ініціювала кандидатка на посаду голови міста Хмельницького Інна Ящук.

Минулого тижня відбулася зустріч Інни Ящук, кандидатки на посаду голови міста Хмельницького, народних депутатів від політичної партії «Слуга Народу» Сергія Мандзія і Володимира Ватраса із представниками бізнесу, співзасновниками ГО «Saveфоп».

Підприємці скаржилися, що в сучасних реаліях їм доводиться не солодко, обурювалися фінансовим навантаженням на малий бізнес. Вимагали змін чинного законодавства – «драконівських» законів, згідно яких запроваджують реєстратори розрахункових операцій (РРО), збільшують штрафні санкції.

«Я чітко розумію, що сьогодні малий бізнес відіграє важливу роль у наповненні як місцевого, так і державного бюджетів. Більш, ніж третина робочих місць припадає на долю ФОПів. І це добре тоді, коли при цьому створені нормальні умови для функціонування і розвитку мікробізнесу. Проте, прийняття законів 128-ІХ та 129-ІХ збільшить адміністративне навантаження на мікробізнес, що загрожуватиме його існуванню взагалі. Моя мета – відродити економіку Хмельниччини: та створити сприятливий економічний клімат для розвитку малого підприємництва», – зазначила Інна Ящук.

Тому, підтримуючи ініціативу руху «Saveфоп», кандидатка на посаду голови міста Хмельницького Інна Ящук, народні обранці та представники мікробізнесу підписали меморандум, який передбачає:

1. Підтримку законопроекту N3853-1 задля зменшення ризику втрати спрощеної системи оподаткування;

2. Утворення при Президентові України консультативно-дорадчого органу, який опікуватиметься розвитком малого підприємництва в Україні;

3. Створення системи, яка дозволить представникам мікробізнесу приймати участь у обговоренні змін до законодавства, що стосуються умов ведення їх діяльності;

4. Запровадження мораторію на перевірки мікробізнесу до завершення реформи Державної податкової та Державної митної служб України.

«Підписанням даного меморандуму ми засвідчуємо свою підтримку малого і мікробізнесу, щоб кожен хмельничанин і українець загалом, починаючи власну справу, відчував підтримку держави і не боявся дивитися у майбутнє. Підприємництво і держава – це дві руки. І щоб потім можна було поаплодувати, треба зберегти обидві», – додала кандидатка на посаду Хмельницького міського голови Інна Ящук.  

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую