ye-logo.v1.2

Підприємці і нардепи готують меморандум: касові апарати та штрафні санкції знищать дрібний бізнес Політична реклама

Вибори 2658
Аби обговорити шляхи вирішення цієї проблеми підприємці міста, співзасновники ГО «Saveфоп» зустрілися з народними депутатами України та кандидаткою на посад міського голови Хмельницького Інною Ящук
Аби обговорити шляхи вирішення цієї проблеми підприємці міста, співзасновники ГО «Saveфоп» зустрілися з народними депутатами України та кандидаткою на посад міського голови Хмельницького Інною Ящук. Фото: надані пресслужбою кандидатки Інни Ящук

Так вважає Інна Ящук, кандидатка на посаду Хмельницького міського голови.

Хмельницький називають містом підприємців. Втім городяни зазвичай виживають за рахунок ринків, торгівлі, дрібного бізнесу. Саме ці сфери діяльності створюють найбільшу кількість робочих місць та наповняють місцевий бюджет.

На жаль, в сучасних реаліях, підприємцям доводиться не солодко, вони обурені фінансовим навантаженням на малий бізнес. Тому вимагають змін чинного законодавства - «драконівських» законів, які запроваджують реєстратори розрахункових операцій (РРО), підвищують штрафні санкції.

У Хмельницькому найбільше постраждають від цього працівники ринків, дрібних крамниць, малі підприємці, які лише починають свій бізнес, в разі провалу - змушені шукати заробітку на чужині.

Аби обговорити шляхи вирішення цієї проблеми підприємці міста, співзасновники ГО «Saveфоп» зустрілися з народними депутатами України від політичної партії «Слуга Народу» Оленою Копанчук, Сергієм Мандзієм, Юрієм Заславським та кандидаткою на посаду Хмельницького міського голови Інною Ящук.

У спільній дискусії зосередились на напрацюванні меморандуму, який повинен зупинити негативні наслідки для бізнесу в регіоні.

Під час зустрічі обговорили головні тези меморандуму.

До прикладу, закони 128-ІХ та 129-ІХ уже з початку 2021 року суттєво підвищують ризик втрати спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. Вищезазначені закони мають негативне сприйняття з боку представників малого бізнесу та невеликих підприємств. Вони вважають, що втілення цих законів у життя, суттєво збільшить, в першу чергу, адміністративне навантаження на мікробізнес, а в умовах свавілля та беззаконня податкової служби, призведе до його повного знищення. Висловлюють свою пересторогу через фактично заплановане зростання корупційної складової та розвитку кримінальних схем, пов’язаних з так званим «кеш беком».

«Підприємці, які мене знають, або просто зустрічають на вулиці, ринках, негативно ставляться до введення касових апаратів. Я противник того, щоб питання відкладалося, потрібний закон, який би чітко працював не пів року і не рік. Потрібно сідати за стіл переговорів. Для хмельничан важливим є меморандум. Адже вони зіштовхуються зі збитками, з мізерними заробітками. Вони мають знати позицію народних депутатів. Закликаю усіх, зібратися через тиждень, доопрацювати меморандум і зробити все від нас залежне, щоб захистити наших підприємців, які є потужним ядром нашого міста», - додала Інна Ящук, кандидатка на міського голову.

Підприємці вважають, що втілення цих законів у життя, суттєво збільшить, в першу чергу, адміністративне навантаження на мікробізнес

За словами Сергія Манзія, поки Верховна Рада на карантині, вони спільно з підприємцями напрацюють текст меморандуму.

«У нас позиція чітка: ми будемо робити все, щоб спростити податкову звітність для підприємців. Поки Верховна Рада на карантині, ми в Хмельницькому відпрацюємо текст меморандуму. Адже ми відстоюємо ваші інтереси. Чи є на часі вводити касові апарати? Однозначно ні! Не на часі збільшувати засоби контролю, чи збільшувати податковий тиск на малий бізнес», - зазначив Сергій Манзій.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую