ye-logo.v1.2

Паралельні підрахунки: хто із партій і скільки депутатів «заведе» у Хмельницьку обласну і міську ради

Вибори 9573
Поки відомі тільки попередні дані
Поки відомі тільки попередні дані. Фото: автора

Поки територіальні виборчі комісії встановлюють офіційні результати виборів, штаби вже оприлюднили дані паралельних підрахунків.

У всіх майже штабах зазначили, що підрахунки голосів складні і триватимуть ще декілька днів. Однак, за результатами попередніх підрахунків, які вели штаби політичних партій, попередні дані по кількості депутатів, які сформують ради різного рівня, вже є.

До прикладу, Володимир Гончарук із «Команди Симчишина» на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив попередні результати підрахунку голосів і орієнтовний розподіл депутатських місць у Хмельницькій міській раді. За його даними, «Команда Симчишина» матиме 28 депутатів, у «Батьківщини» – 4, а «Слуга Народу» і «Європейська Солідарність» поки мають 3 і ще один депутат у когось додасться за рахунок розподілення голосів, що залишилися.

Щодо Хмельницької обласної ради, то за даними обласного штабу «Команди Симчишина», вони планують отримати 19 депутатських місць.

Керівник обласної організації «Європейської Солідарності» Володимир Ар’єв повідомив Сайту «Є», що поки триває остаточний підрахунок голосів. За попередніми даними ЄС матиме 7-8 депутатів у Хмельницькій обласній раді і 4-5 депутатів – у міській. Щодо районної ради даних поки немає.

В обласному штабі «Слуги народу» також поки рахують голоси. За словами Сергія Мандзія, прогнозовано в обласній раді їхніх буде 12 депутатів, а в міській – 4-5.

У штабі партії «За конкретні справи» повідомили, що до обласної ради пройшло 10 депутатів від партії, але за остаточними підрахунками може бути і більше. До Хмельницької міської ради партія не подолала необхідний мінімум.

В обласному штабі «Батьківщини» повідомили, що у Хмельницькій міській раді буде 4 їхніх представників, а в обласній – 7-8 залежно від того, як будуть розподілені голоси, які віддали виборці за партії, що не подолали прохідний 5% мінімум.

У штабі партії «За майбутнє» повідомили лише про 7 депутатів, які набрали необхідну кількість голосів, щоб пройти до облради незалежно від номеру, під яким вони були у виборчому списку: Сергій Іващук, Артур Фрідман, Віолета Лабазюк, Віктор Чубар, Ігор Гай, Іван Гладуняк та Лілія Брухнова.

Нагадаємо, на Хмельниччині діятимуть одна обласна, три районних, тринадцять міських, сорок сім сільських і селищних рад.

Читайте також: У кріслі мера: кого на Хмельниччині вітають з перемогою на виборах

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую