ye-logo.v1.2

У кріслі мера: кого на Хмельниччині вітають з перемогою на виборах

Вибори 12288
Поки на Хмельниччині ще рахують голоси, деякі кандидати вже достроково оголосили про свою перемогу
Поки на Хмельниччині ще рахують голоси, деякі кандидати вже достроково оголосили про свою перемогу. Фото: ілюстративне firtka.if.ua

Дехто заявив про перемогу за попередніми результатами підрахунку голосів.

Учора, 25 жовтня, відбулися місцеві вибори, під час яких обирали очільників міст, громад, депутатів міських, районних та обласних рад. Поки на Хмельниччині ще рахують голоси, деякі кандидати вже достроково оголосили про свою перемогу або ж відмовчуються, проте приймають вітання.

Хмельницький

Чинний мер Хмельницького Олександр Симчишин коротким повідомленням у соцмережі «Працюємо далі» вже о 00:36 натяктув, що впевнений у своїй перемозі. А вже вранці за результатами паралельного підрахунку «Команди Симчишина» 73-х відсотків протоколів, Олександр Симчишин, який був висунутий ВО «Свобода», набирає понад 87 відсотків голосів. За даними того ж штабу, він залишив далеко позаду інших кандидатів на посаду міського голови Хмельницького. Так друге місце – за Інною Ящук від «Слуги народу», якій, за паралельними підрахунками штабу «Команди Симчишина» віддали свої голоси 4,97 відсотка виборців. У дописі на фейсбуці Інна Ящук вже подякувала усім, хто її підтримав та запевнила, що залишається в місцевій політиці.

Уже сьогодні о 15.30 Олександр Симчишин здійснив вихід до преси, в якому заявив, що наразі підраховано вже 90 відсотків бюлетенів на посаду міського голови Хмельницького і попередній результат голосування за його кандидатуру – 88 відсотків. Це найвищий результат по обласних центрах України.

Кам'янець-Подільський

Обережні щодо заяв у Кам’янці-Подільському. Фактично, жоден з кандидатів не оголосив про свою попередню перемогу на виборах голови Кам’янець-Подільської міської об’єднаної територіальної громади. Та за неофіційними даними, як пише видання «Подолянин», ймовірно, відбудеться другий тур, участь у якому візьмуть Володимир Мельниченко і Михайло Посітко.

Дунаївці

А от відкрито про свою перемогу вже заявила Веліна Заяць, голова Дунаєвецької міської ОТГ, яка наразі очолює громаду. «Щиро дякую за довіру! 48% - чудовий результат!», написала вона на своїй сторінці у фейсбуці.

Славута

Подякував славутчанам за довіру і чинний мер Славути Василь Сидор, натякнувши на перемогу на виборах.

Старокостянтинів

Зі «старим» мером очевидно залишиться і Старокостянтинів. У своєму дописі на сторінці у фейсбуці Микола Мельничук, який балотувався на мера вже вп’яте, ще вчора до опівночі подякував виборцям за голоси, додавши, що не сприймає їх як подарунок та не обіцяє виборцям «золоті гори», а добробут на місцевому рівні. Пізніше сайт Starkon.city дізнався попередні дані розподілу голосів виборців Старокостятинівської міської територіальної громади у голосуванні за міського голову: за Миколу Мельничука віддали 61,15 відсотка голосів.

Нетішин

Виконавчий комітет Нетішинської міської ради уже зранку поінформував, що за попередньою інформацією дільничних виборчих комісій впевнену перемогу на виборах Нетішинського міського голови здобув чинний міський голова Олександр Супрунюк. За нього проголосувало майже 50 відсотків виборців, які брали участь у голосуванні.

Городок

З новою очільницею, за попередніми підрахунками, буде Городоцька ОТГ, де за кандидатуру Неоніли Андрійчук свої голоси віддали понад 60 відсотків виборців. Такі попередні результати із Городоцької ТВК наводить Городоцький телерадіопресцентр.

Шепетівка

Шепетівку, ймовірно, очолить Віталій Бузиль, чинний заступник міського голови. Про те, що за паралельним підрахунком на виборах Шепетівського міського голови найбільшу кількість голосів отримав саме він, повідомляється на сторінці Віталія Бузиля у фейсбуці.

Красилів

«Перемога! Дякую! Продовжимо!» - так підписала оновлену світлину в соцмережі очільниця Красилівської ОТГ Ніла Островська. І вже приймає вітання з обранням очільницею громади на другий строк.

Читайте також: Місцеві вибори: за явкою виборців Хмельниччина на сьомому місці.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую