ye-logo.v1.2
24 Квітня, 2019

«Доступні ліки»: понад 200 тисяч рецептів отримали мешканці Хмельниччини з початку року

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 689
	В рамках реалізації Урядової програма «Доступні ліки» на Хмельниччині виписано 222 525  пільгових рецептів. Фото: dyvys.info
В рамках реалізації Урядової програма «Доступні ліки» на Хмельниччині виписано 222 525 пільгових рецептів. Фото: dyvys.info

Області, на реалізацію цієї програми, виділили більше 33 мільйонів гривень.

Цьогоріч, Хмельниччина на виконання програми «Доступні ліки» отримала субвенцію з державного бюджету в сумі 33 мільйони 121 тисячу 600 гривень. Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації, за І квартал 2018 року освоєно майже 7 мільйонів гривень, що становить 20,3% від річного плану.

«До виписки рецептів в області залучено 807 лікарів первинної ланки. Станом на 1 квітня виписано 222 525 пільгових рецептів, по 156 862 рецептах (70,5%) вже проведено відшкодування», - повідомляють у прес-службі Хмельницької ОДА.

Спільно з Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками в області Департамент охорони здоров’я здійснює постійний контроль наявності асортименту лікарських засобів, вартість яких підлягає повному чи частковому відшкодуванню, у аптечній мережі.

Нагадуємо, що для отримання ліків за урядовою програмою потрібно звернутися до вашого лікаря за рецептом. Отримати ліки безкоштовно або з частковою доплатою згідно цього рецепту можна в у будь-якій аптеці, що підписала договір з місцевим органом влади, долучилася до програми і має наліпку «Доступні ліки».

Карта аптек, що беруть участь у програмі "Доступні ліки" тут.

Читайте також: Медики Хмельниччини б’ють на сполох: в регіоні не вистачає туберкуліну.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята