ye-logo.v1.2
18 Липня, 2019

Переломи та рани: за вихідні травмувалися 135 хмельничан

Надія СВІНЦІЦЬКА Здоров'я 1240
За вихідні травмувалися понад 135 хмельничан
За вихідні травмувалися понад 135 хмельничан. Фото: novostipmr.com

На щастя, ніхто госпіталізований не був.

Медики Хмельницького міського травматологічного центру за 4 та 5 серпня надали медичну допомогу понад сотні хмельничан.

«Влітку, коли значна частина тіла відкрита, до нас звертаються пацієнти, які отримують рани, порізи, укуси та переломи. За ці вихідні ми наклали 30 гіпсових пов’язок та зашили 43 рани. На щастя, ніхто госпіталізований не був», - каже завідувач травмпункту Руслан Колесніков.

Медик каже, що «частими гостями» є ті, які люблять походити босоніж в місцях громадського відпочинку, адже там можна травмуватися розбитим склом, яке часто у траві не видно. Також лікар каже, що багато хмельничан звертаються із забоями мізинців на ногах.

«Відкрите взуття – босоніжки або в’єтнамки часто стають причиною того, що людина ненароком вдаряється об сторонній предмет і відразу травмується. Також поступають пацієнти, які отримують травми під час активного відпочинку – аматори-футболісти, любителі роликів та скейтів…», - каже Руслан В’ячеславович.

Також, під час вихідних, коли багато людей віддають перевагу відпочинку на природі, зростає ризик отримати небажані укуси від різних комах. Деякі проходять швидко, а з особливо важкими укусами потрібно негайно звертатися до медиків.

«Останнім часом все більше хмельничан звертаються з укусами, які мають досить важкі наслідки – набряк, почервоніння, підвищення температури тіла. Якщо такі симптоми є – потрібно негайно звернутися за меддопомогою», - каже Руслан Колесніков і радить під час прогулянок не забувати про спреї проти комах і завжди оглядати тіло на наявність укусів або комах удома.

Читайте також: В обласному центрі запрацювала бригада паліативної допомоги

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео