ye-logo.v1.2

Перші жертви морозів: на Хмельниччині зафіксовано три випадки обмороження

Здоров'я 3753
Існує декілька простих правил, виконання яких допоможуть уникнути переохолодження та обмороження при сильному холоді
Існує декілька простих правил, виконання яких допоможуть уникнути переохолодження та обмороження при сильному холоді. Фото: galka.if.ua

Щороку в області близько 10 осіб обморожують руки та ноги.

Незважаючи на те, що «лютої» зими та морозів до -30 цьогоріч не було, серед жителів області є такі, що вже потрапили на лікарняні ліжка з обмороженнями рук та ніг. Зафіксовано уже три випадки. Про це розповів завідувач відділенням термічних уражень Хмельницької обласної лікарні Олександр Гринчук.

«Щороку в області ми фікмуємо близько десяти випадків обморожень. Перший випадок цієї зими стався ще на початку грудня. Потім до нас потрапив 26-річний чоловік з Теофіпольського району, який в нетверезому стані впав і обморозив руки та ноги. Наразі він ще досі перебуває під лікарняним наглядом. Хлопцю загрожувало ампутування ніг, однак нам вдалося частково їх врятувати. Вже цього року до нас потрапив 71-річний чоловік з Ярмолинецького району, якому стало зле, він впав і пролежав декілька годин на морозі. На щастя, обмороження рук та ніг не було глибоким і обійшлося без ампутування», - розповів Олександр Петрович.

Медик каже, що існує декілька простих правил, виконання яких допоможе уникнути переохолодження та обмороження при сильному холоді. «По-перше, у мороз не вживайте алкогольних напоїв. По-друге, носіть просторий одяг – це сприяє нормальній циркуляції крові. І по-третє, не виходьте на мороз без рукавичок та шалика, а у вітряну погоду відкриті ділянки тіла змащуйте спеціальним кремом», - радить лікар.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую