ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині після проводів в армію отруїлися люди (ОНОВЛЕНО)

Здоров'я 8200
Наразі в лікарні перебувають дев
Наразі в лікарні перебувають дев'ятеро осіб. Фото: ілюстрація з ukrinform.ua

Серед захворілих – 4-річна дитина.

До інфекційного відділення Дунаєвецької центральної районної лікарні госпіталізовано 6 осіб, які 1 червня відвідували заклад громадського харчування у селі Залісці. Люди святкували проводи в армію.

«Наступного дня після застілля, в однієї особи почалися симптоми отруєння – підвищилася температура тіла, була блювота, діарея та загальна слабкість. Третього червня до лікарні потратило ще 4 осіб, серед яких була 4-річна дитина. Окрім цього, з подібними симптомами вчора вечері звернулася до медиків ще одна людина. В усіх госпіталізованих стан здоров’я середньої важкості. Попередній діагноз – гострий ентероколіт», - розповіла лікар-епідеміолог Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Лариса Венгер.

По даному випадку медики розпочали епідеміологічне розслідування. Були відібрані проби води та проведені змиви у закладі харчування. Результати досліджень поки що не відомі. Окрім цього, медики оглянули працівників кухні.

ОНОВЛЕНО о 12:40: Стало відомо, що сьогодні зранку ще троє людей госпіталізовано до інфекційного відділення Дунаєвецької ЦРЛ з отруєнням. Загалом, у медзакладі перебуває вже дев'ятеро осіб, які відвідували заклад громадського харчування.

Нагадаємо, нещодавно у селі на Городоччині сталося масове отруєння людей. Результати аналізу води в криницях на подвір’ях тих домогосподарст, звідки поступали хворі, показали в півтора рази перевищений вміст нітратів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую