ye-logo.v1.2

На Хмельниччині продовжують відкривати нові амбулаторії

Здоров'я 1757
Незабаром планують відкрити ще дві амбулаторії
Незабаром планують відкрити ще дві амбулаторії. Фото: adm-km.gov.ua

Нові медичні заклади запрацювали вже у п’яти селах.

Нещодавно амбулаторію для сільських жителів урочисто відкрили на Старосинявщині у селі Пилява. Як повідомляє Хмельницька ОДА, це п’ята з 27 амбулаторій, що будуються в області за програмою «Доступна медицина».

«Замість старої аварійної у селі виросла новенька простора амбулаторія. На будівництво та обладнання закладу витратили 8 мільйонів 445 тисяч гривень. 90% – це кошти з державного бюджету, решту 10% на умовах співфінансування виділила Старосинявська селищна ОТГ», - йдеться у повідомленні.

Відтепер в будівлі є кабінет лікаря, лабораторія, маніпуляційна, кабінети щеплень і здорової дитини. Медичну допомогу для понад двох тисяч жителів Пиляви, Пилявки, Олексіївки, Миколаївки, Олександрівки, Карпівець, Уласово-Русанівки, Теліженець та хутора Вишневого надаватимуть сімейний лікар та дві сімейних медичні сестри.

«Наразі сюди буде приїжджати лікарка із Старої Синяви, але вже невдовзі знайдуть постійного лікаря, який житиме в Пиляві, - додають в пресслужбі ОДА. - Передбачене в приміщенні і житло для лікаря. Також закуплено службовий автомобіль, який дозволить лікарю виїжджати до віддалених сіл».

Найближчим часом заплановані відкриття нових амбулаторій – у селах Святець, що на Теофіпольщині, та Петрашівці, що на Віньковеччині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую