ye-logo.v1.2

На Хмельниччині госпіталізували двох людей - їх перевіряють на коронавірус

Здоров'я 5887
Медики Хмельницької інфекційної лікарні перевіряють двох осіб на коронавірус
Медики Хмельницької інфекційної лікарні перевіряють двох осіб на коронавірус. Фото: з архіву

Небезпечну недугу підозрюють у чоловіка та жінки.

Сьогодні, 20 березня, до Хмельницької інфекційної лікарні потрапило двоє людей, у яких підозрюють Covid-19. Про це повідомила головний лікар медустанови Оксана Піддубна.

«Небезпечну недугу підозрюємо у 38-річної хмельничанки. Вона поступила вже з пневмонією. Пацієнтка контактувала з особою, яка повернулася з закордону і була у чотирьох різних аеропортах. Тест на грип не підтвердив недугу. Також ми зробили експрес-тест на коронавірус і він теж був негативним. Ми відправили біоматеріали в обласний лабораторний центр. Чекаємо результатів», - розповіла сайту «Є» Оксана Вікторівна.

Медик каже, що на ранній стадії Covid-19 антитіла в крові можуть не виробитися в достатній кількості, тому тест може показати негативний результат. Потрібно щонайменше чотири дні, щоб експрес-тест показав правдиві результати. Хвору ізолювали у бокс.

Ще один пацієнт з підозрою на коронавірус поступив з Летичівського району. Йому 26 років. Днями він повернувся з Польщі.

«У чоловіка висока температура. Пневмонії немає. Наразі взяті аналізи для перевірки на експрес-тесті. Чекаємо результатів», - каже Оксана Піддубна.

Нагадаємо, вчора, 18 березня, до Ізяславської центральної районної лікарні звернувся чоловік із симптомами гострої респіраторної вірусної інфекції. У хворого запідозрили коронавірус. На щастя, ескспрес-тест не підтвердив небезпечної недуги.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую