ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Стали відомі результати експрес-тесту чоловіка з Ізяслава, у якого підозрювали коронавірус

Здоров'я 12789
Аналіз на наявність коронавірусу показав негативний результат
Аналіз на наявність коронавірусу показав негативний результат. Фото: ілюстративне з foxnews.com

Хворий нещодавно повернувся з Чехії.

Сьогодні, 19 березня, стало відомо, що в Ізяславській центральній районній лікарні перебуває чоловік з симптомами гостро-респіраторної вірусної інфекції. Медики запідозрили у хворого коронавірус та відібрали зразки крові для експрес-тестування. Вони були надіслані до Хмельницької інфекційної лікарні, де у наявності є тест-системи.

«На щастя, хвороба не підтвердилася. Аналіз показав негативний результат», - повідомила головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна.

Нагадаємо, нещодавно у Хмельницькому в чоловіка, який повернувся з Греції, підозрювали коронавірус. На щастя, хвороба не підтвердилася.

За інформацією МОЗ, станом на 16.30 19 березня в Україні лабораторно підтверджено 18 випадків COVID-19, з них 2 летальних.

До речі, з’явився сервіс, який відстежує поширення коронавірусу в Україні. На сайті відображені лабораторно підтверджені випадки зараження коронавірусом, підозри захворювання та лікарні, які готові приймати хворих.

Читайте також:  Як карантин впливає на поширення коронавірусу

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую