ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

На Чемеровеччині 8 медиків інфікувалися коронавірусом

Здоров'я 11845
Ще один випадок – в людини, яка перебувала на лікуванні в лікарні з діагнозом «пневмонія»
Ще один випадок – в людини, яка перебувала на лікуванні в лікарні з діагнозом «пневмонія». Фото: ілюстративне pixabay.com

Раніше діагноз COVID-19 підтвердили в жінки, яка до цього 10 днів перебувала в Чемеровецькій ЦРЛ.

На Чемеровеччині у вісьмох медиків лабораторно підтвердили COVID-19. Про це інформує районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Зокрема, зазначають, що серед 10-ти усіх виявлених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію (станом на 11:00 14 квітня) - 8 медичних працівників. Ще один підтверджений випадок – в людини, яка перебувала на лікуванні в лікарні з діагнозом «пневмонія».

«Цю особу госпіталізовано до Хмельницької інфекційної лікарні. Медичні працівники перебувають на самоізоляції, вони не мають виражених ознак захворювання», - зазначають у штабі.

Нагадаємо, раніше діагноз COVID-19 підтвердили в жінки, яка до цього 10 днів перебувала в Чемеровецькій ЦРЛ. Лише після того, як було прийняте рішення брати для дослідження на коронавірус зразки в усіх осіб, хворих на пневмонію, в неї їх відібрали також. В результаті цього дослідження в цієї жінки діагностували COVID-19. І вже опісля її госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні.

Як зазначив вчора під час брифінгу в Хмельницькій ОДА перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш, коло осіб, які могли близько контактувати з жінкою, уже встановлене. Це 44 медичних працівники та 5 людей з близького оточення. Їх усіх перевіряють на COVID-19.

Загалом, станом на 09:00 14 квітня Хмельницька обласна державна адміністрація інформує про 35 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 Хмельницькій області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую