ye-logo.v1.2
22 Жовтня, 2020

До того, як перевірити на коронавірус, жінку 10 днів лікували в райлікарні

Здоров'я 17872
Зараз хвора перебуває в Хмельницькій інфекційній лікарні
Зараз хвора перебуває в Хмельницькій інфекційній лікарні. Фото: pixabay.com

Серед контактних осіб, яких перевіряють, 44 медичних працівники.

Жінка з Чемеровеччини, в якої підтвердили коронавірус і госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні, до цього 10 днів перебувала в Чемеровецькій ЦРЛ. Про це сьогодні під час брифінгу в Хмельницькій ОДА розповів перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

«Дійсно, ця жінка хворіла і протягом 10 днів перебувала в райлікарні з діагнозом пневмонія. Вона лікувалася в інфекційному відділенні. Після того, як було прийняте рішення брати для дослідження на коронавірус зразки в усіх осіб, хворих на пневмонію, в неї їх відібрали також. В результаті цього дослідження в цієї жінки діагностували COVID-19. Зараз вона перебуває в Хмельницькій інфекційній лікарні», - зазначив він.

За словами Романа Примуша, коло осіб, які могли близько контактувати з жінкою, уже встановлене. Це 44 медичних працівники та 5 людей з близького оточення.

«В них усіх вже відібрані зразки біологічних матеріалів і доставлені до лабораторного центру на дослідження. Сьогодні ми очікуємо результати. Наразі усі ці люди перебувають на самоізоляції. Уже після отриманих результатів ми будемо розуміти як діяти: якщо дослідження будуть негативні – лікарня зможе далі працювати після проведення належної дезінфекції. Якщо будуть позитивні – будемо здійснювати належні заходи далі по тих особах, по яких можуть бути такі результати», - зазначив Роман Примуш.

Нагадаємо, сьогодні, 13 квітня, Хмельницька обласна державна адміністрація повідомила, що станом на 9:15 в Хмельницькій області було 23 лабораторно підтверджених випадки на COVID-19.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую