ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

У Чемерівцях хочуть протестувати на коронавірус усіх хворих райлікарні

Здоров'я 10432

Саме тут зафіксували спалах COVID-19.

Ситуацію зі спалахом коронавірусу в Чемеровецькому районі оцінюють як складну. Про це сьогодні, 14 квітня, під час брифінгу в Хмельницькій ОДА розповів перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

«Це перший такий спалах в області на базі закладу охорони здоров’я. Групові випадки інфікування коронавірусною інфекцією у нас є, але вони траплялися, як правило, у сім’ях, де родичі контактували між собою. Тому це дуже серйозна ситуація. Наразі ми тестуємо усіх контактних медиків: з проведених 48 досліджень на коронавірус маємо 8 підтверджених позитивних випадків», - зазначає Роман Примуш.

Додає, що з’ясувати, де могла жінка, яка 10 днів лікувалася в Чемеровецькій ЦРЛ, інфікуватися коронавірусом, поки не вдалося.

«Так званого «нульового пацієнта», того, від кого вона могла інфікуватися, на жаль, поки не виявили. Зараз ми працюємо над тим, щоб встановити усі її контакти і все ж таки це з’ясувати», - каже Роман Примуш.

Також він зазначає, що Чемеровецька лікарня наразі не зачинена.

«Лікарня працює. Сьогодні на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ми приймемо низку рішень, щоб дати можливість закладу працювати в нормальному режимі. Зокрема, вони будуть стосуватися тестування хворих, які перебувають там на лікуванні, а також медичного персоналу та заходів з дизінфекції», - зазначає Роман Примуш.

Нагадаємо, станом на 09:00 14 квітня Хмельницька обласна державна адміністрація інформувала про 35 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 Хмельницькій області.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую