ye-logo.v1.2

Нетішинська лікарня придбала апарат для надання екстреної медичної допомоги

Здоров'я 2134
Медичний пристрій Нетішин має отримати максимум до 1 червня
Медичний пристрій Нетішин має отримати максимум до 1 червня. Фото: ілюстративне gettyimages.com

Ціна дефібрилятора-монітора склала понад 346 тисяч гривень.

За інформацією порталу публічних закупівель «Prozorro», днями директор Спеціалізованої медико-санітарної частини міста Нетішин Василь Пословський підписав угоду про придбання дефібрилятора-монітора. Цей апарат призначений для надання екстреної допомоги при важкому порушенні ритму серця та фібриляції шлуночків.

Закупівля проходила за спрощеною процедурою для протидії COVID-19. Постачальником дефібрилятора-монітора стало ТОВ «Науково-практичний медичний центр «Укртелемед». Ціна медичного апарату — 346 тисяч 635 гривень. Кінцевим терміном його поставки визначено 1 червня цього року.

Виробником дефібрилятора-монітора «PRIMEDIC DefiMonitor XD 330 M290» є німецька компанія «Metrax GmbH», яка спеціалізується на виготовлені медичного обладнання.

Також у закупівлі вказано комплектацію і характеристики придбаного пристрою. Зокрема, він повинен мати багаторазові дорослі/дитячі електроди для дефібриляції, висококонтрастний монохромний рідкокристалічний монітор з діагоналлю 144 міліметрів, вбудований термопринтер 1-3 канали, моніторинг двох з шести відведень ЕКГ, ЧСС, SpO2, вбудований модуль електрокардіостимуляції (ЕКС).

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Науково-практичний медичний центр «Укртелемед» зареєстроване в Києві. Його кінцевим бенефіціарним власником вказаний Погорецький Юрій Несторович.

Цього року ця компанія вже постачала медичне обладнання й іншим медзакладам Хмельницької області. Наприклад, Деражнянська центральна районна лікарня придбала два концентратори кисню для довгої кисневої терапії за 93 тисячі 250 гривень.

Нагадаємо, нещодавно Спеціалізована медико-санітарна частина міста Нетішин придбала апарат штучної вентиляції легень. Його вартість склала 1 мільйон 169 тисяч гривень. Медзаклад має отримати апарат ШВЛ також максимум до 1 червня.

Читайте також: Деталі: Як і на чому проводять ПЛР-дослідження у Хмельницькому лабораторному центрі (ВІДЕО) 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую