ye-logo.v1.2

Нетішинський медзаклад придбав апарат штучної вентиляції легень

Здоров'я 1929
Медики мають отримати апарат ШВЛ до 1 червня
Медики мають отримати апарат ШВЛ до 1 червня. Фото: ілюстративне gettyimages.com

Вартість ШВЛ скала понад один мільйон гривень.

Вчора, 22 квітня, директор Спеціалізованої медико-санітарної частини міста Нетішин Василь Пословський підписав угоду про придбання апарату штучної вентиляції легень моделі «VELA». Така інформація опублікована на порталі публічних закупівель «Prozorro».

За інформацією «Prozorro», вартість апарату ШВЛ склала 1 мільйон 169 тисяч гривень. Його придбали без проведення аукціону за спрощеною системою для протидії COVID-19. Постачальником стало ТОВ «Торгово-промислова компанія «Н.З. Техно». Це підприємство має надати апарат штучної вентиляції легень «VELA» Спеціалізованій медико-санітарній частині міста Нетішин у період з 22 квітня до 1 червня цього року.

Крім того, у закупівлі вказано, що він має складатися з електронного блоку апарату ШВЛ з вбудованим графічним монітором, пересувної стійки, датчиків потоку та кисню, розпилювача лікарських засобів, комплекту масок для неінвазивної вентиляції, вбудованого турбінного нагнітача зі системою фільтрації повітря… Гарантійне обслуговування — 12 місяців.

За інформацією ресурсу «YouControl», ТОВ «Торгово-промислова компанія «Н.З. Техно» зареєстрована в Києві на вулиці Бережанській. Керівником цієї компанії є Шумаєв Олексій Олександрович, а кінцевими бенефіціарними власниками вказані — Михайловський Андрій Олександрович і Мітін Володимир Олександрович.

До теми: Апарати штучної вентиляції легень: скільки їх має Хмельниччина

З цією компанією вже співпрацювали й інші медзаклади області. Наприклад, 13 квітня цього року Хмельницький міський перинатальний центр придбав у ТОВ «Торгово-промислова компанія «Н.З. Техно» реаніматор для новонароджених і компресор повітряний медичний. Тоді їх загальна вартість склала 172 тисячі 254 гривні.

Нагадаємо, цього місяця угоди на придбання апаратів ШВЛ вже раніше укладали Хмельницька міська лікарня та Шепетівська міська рада.

Читайте також: Урядовці прийняли нові правила самоізоляції

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую