ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському на Covid-19 захворів медик

Здоров'я 8976
Наразі лікарня працює в штатному режимі, про її закриття не йдеться
Наразі лікарня працює в штатному режимі, про її закриття не йдеться. Фото: ілюстративне pixabay.com

Усіх контактних осіб тестують.

У Кам’янці-Подільському коронавірусну хворобу Covid-19 підтвердили в лікаря Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні, який контактував з хворим, у якого пізніше підтвердили коронавірус. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу розповів голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет. Він зазначив, що лікар контактував з чоловіком, який згодом був госпіталізований до Хмельницької інфекційної лікарні і життя якого, на жаль, врятувати не вдалося.

«До того, як потрапити до Хмельницької інфекційної лікарні, ця людина лікувалася вдома. На жаль, чоловік помер. Йому допомагав лікуватися лікар з Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні. Внаслідок контакту він також захворів на Covid-19», - зазначив Дмитро Габінет.

Наразі, зазначає він, уже встановлено коло контактних осіб з цим лікарем, в яких уже відібрані проби на ПЛР-дослідження.

Читайте також: Коронавірус на Хмельниччині: одужали майже три десятки людей.

«Це 24 особи, серед них 10 лікарів медзакладу. Вони усі вже протестовані. За результатами - медики здорові», - зазначив очільник ОДА.

Разом з тим, як повідомляє Кам'янець-Подільська РДА, Кам’янець-Подільським міськміжрайонним відділом ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» проведено епідеміологічне розслідування та встановлено коло контактних осіб померлого. Мобільними медичними бригадами проведено відбір біоматеріалу для ПЛР-тестування в близько 100 людей. Зразки вже направлено для дослідження в Хмельницький обласний лабораторний центр.

«Для запобігання поширенню COVID-19 матеріали для ПЛР-тестування відібрано і в працівників Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні. За станом на сьогодні (4 травня станом на 11:53 – авт.), по частині з них вже є результати, які виявилися негативними. Інші очікується отримати найближчим часом. Наразі лікарня працює в штатному режимі й про її закриття не йдеться.

Загалом на Кам'янеччині з початку спалаху коронавірусу лабораторно підтверджено 9 випадків COVID-19.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую