ye-logo.v1.2
20 Вересня, 2020

Ще сім пацієнтів одужали від COVID-19, із них четверо медпрацівників

Здоров'я 2886
Все більше людей одужують від COVID-19
Все більше людей одужують від COVID-19. Фото: nur.kz

Загалом в області вже одужали 43 людини.

У Хмельницькій ОДА повідомили, що одразу 8 пацієнтів одужали від COVID-19. Це лікар з Хмельницької інфекційної лікарні про якого було відомо вчора. Також одужало семеро пацієнтів із Чемеровецького району, серед яких четверо медичних сестер. Як повідомляють в облдержадміністрації, усі одужавші лікувалася амбулаторно. Одужання їх підтверджено двома негативними результатами ПЛР-досліджень.

Зазначимо, що у Чемеровецькому районі, станом на вчора, 6 травня 11 осіб перебували на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні в стані середньої важкості. Та 13, а тепер уже 6 пацієнтів – на амбулаторному лікуванні в задовільному стані, під постійним наглядом сімейних лікарів.

До теми: У Чемеровецьку лікарню придбали апарат штучної вентиляції легень

Про ще одного інфікованого із Шепетівки  життя якого понад місяць рятують лікарі, коронавірусу також немає, але він все ще рахується у статистиці таких, що хворіють, адже перебуває у лікарні і лікується від наслідків захворювання. Про це повідомила вчора під час брифінгу заступниця голови ОДА Оксана Ситницька.

Таким чином, в області наразі одужали вже 43 людини, померли семеро із 143 усіх зареєстрованих випадків захворювання на COVID-19.

До теми: COVID-19 в Україні: за добу виявили 507 нових випадків

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую