ye-logo.v1.2

У шепетівчанина, життя якого понад місяць рятують лікарі, коронавірусу вже немає

Здоров'я 20163
Хворий шепетівчанин досі підключений до апарату штучної вентиляції легень
Хворий шепетівчанин досі підключений до апарату штучної вентиляції легень. Фото: ілюстративне shutterstock.com

Про це повідомили на брифінгу в Хмельницькій ОДА.

На Хмельниччині станом на 15:00 6 травня COVID-19 лабораторно підтвердили у 138-ми осіб. Про це сьогодні під час онлайн брифінгу в Хмельницькій ОДА повідомила заступниця голови облдержадміністрації Оксана Ситницька. Наразі, за її словами, 62 хворих лікується амбулаторно. В медзакладах перебувають 34 особи. З них 33 в Хмельницькій інфекційній лікарні та один чоловік в Шепетівській ЦРЛ. До слова, останній перебуває в лікарні вже понад місяць.

«Хворий шепетівчанин досі підключений до апарату штучної вентиляції легень. Але тішить те, що поступово стан хворого стабілізується. Є хоч і не значна, але позитивна динаміка в одужанні. Йому вже двічі проведено ПЛР-тестування на наявність коронавірусної інфекції, і обидва результати показали негативний результат. Але він залишається бути в статистиці хворих на COVID-19, оскільки ще фізично не одужав та перебуває в медзакладі. Це наслідки захворювання на коронавірус, які треба здолати», - зазначила Оксана Ситницька.

Вона також додає, що, за інформацією головного лікаря Шепетівської ЦРЛ, наразі розглядаються варіанти можливості через декілька днів від’єднання хворого від апарата ШВЛ. Звісно, за можливості самостійного дихання.

Читайте також: Кабмін частково дозволив проведення планових операцій.

«Поступово кількість кисню, який йому подається, зменшується. Він в свідомості, пише записки, відповідає на запитання, які йому задають лікарі, добре реагує. Будемо сподіватися, що ця позитивна динаміка збережеться і стан його покращиться», - зазначає Оксана Ситницька.

Щодо стану здоров’я хворих на COVID-19 в Хмельницькій інфекційній лікарні, то, каже заступниця, наразі більшість з них – в стані середньої важкості, четверо пацієнтів перебувають в реанімації, а один з них - під’єднаний до ШВЛ-апарату.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую