ye-logo.v1.2
25 Листопада, 2020

Коронавірусу немає: на Чемеровеччині, усі хто хворів на COVID-19, одужали

Здоров'я 3686
Свого часу на Чемеровеччині був спалах хвороби
Свого часу на Чемеровеччині був спалах хвороби. Фото: ілюстративне ndtv.com

На жаль, один випадок був летальний.

На Хмельниччині від коронавірусної інфекції одужали ще 9 пацієнтів. Про це сьогодні, 28 травня, повідомила Хмельницька обласна державна адміністрація. Серед тих, хто подолав хворобу, одна людина з Чемеровеччини, четверо зі Славутського району, які лікувалися амбулаторно, двоє мешканців Нетішина, які перебували на лікуванні в Хмельницькій інфекційній лікарні та двоє мешканців Старокостянтинова, які також лікувалися в цьому ж медзакладі.

Відтак, за інформацією Хмельницької ОДА, в області одужали вже 166 мешканців. Загальна ж кількість таких, що захворіли на COVID-19 в області, за останніми даними, 424.

Варто зазначити, що на Чемеровеччині, де свого часу відбувався спалах хвороби на базі місцевої лікарні, наразі одужали вже всі, в кого підтвердили цю недугу. На жаль, в районі також був зафіксований один летальний випадок. Загалом на території району було підтверджено 30 випадків захворювання. Як зазначають в Черемовецькій РДА, наразі жодного нового випадку інфікування COVID-19 в районі не виявлено.

Нагадаємо, сьогодні міський голова Кам’янця-Подільського повідомив, що в місті коронавірусну інфекцію підтвердили одразу в 18-ти медиків терапевтичного відділення міської лікарні.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую