ye-logo.v1.2
9 Липня, 2020

Лабораторія Хмельницького перинатального центру готова робити ПЛР-тести на коронавірус

Здоров'я 913
Тепер на ампліфікаторі треба пройти верифікацію тестів на COVID-19
Тепер на ампліфікаторі треба пройти верифікацію тестів на COVID-19. Фото: ілюстративне unsplash.com

Сьогодні мають провести остаточну діагностику обладнання.

Незабаром у Хмельницькому перинатальному центрі запрацює ампліфікатор, на якому проводитимуть ПЛР-тестування для жителів міста. Як писав сайт «Є» раніше, для його запуску необхідно було 120 тисяч гривень. Сьогодні, 3 червня, міський голова Олександр Симчишин під час брифінгу розповів, усі необхідні роботи завершуються і обладнання готове до роботи.

«Що стосується нашого ампліфікатора і запуску лабораторії в перинатальному центрі, то зроблений його ремонт, замінені фільтри, відпрацьований пробний запуск. Сьогодні проводиться його посилена дезінфекція. Це обов’язково треба зробити перед запуском. Придбано 90 ПЛР-систем. Цей ампліфікатор виглядали наші фахівці з лабораторного центру. Сьогодні робимо діагностику і завтра-післязавтра все узгодимо, - говорить Олександр Сергійович.

За словами міського голови, лікар, який проводитиме ПЛР-дослідження на ампліфікаторі, пройшов спеціальне навчання і готовий приступати до роботи. З ним працюватимуть ще двоє підготовлених працівників.

Тепер на ампліфікаторі треба пройти верифікацію тестів на COVID-19. Тобто спочатку дослідження, проведені на базі перинатального центру, мають бути підтверджені у лабораторному центрі.

«Зараз лабораторний центр трохи зайнятий, а в нас стоїть питання верифікації. Ми готові вже завтра зранку брати частину на верифікацію, тому що її треба обов’язково зробити. Треба підтвердити потрібну кількість позитивних і негативних результатів, тільки після того це буде вже повноцінна окрема одиниця для ПЛР-досліджень. Я думаю, що в межах короткого проміжку часу ми це зможемо зробити», - додає Олександр Симчишин.

До теми: У Хмельницькому готові тестувати на антитіла до коронавірусу: кого перевірятимуть першими

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую